Kiedy miała 10 lat, była wysoka jak mężczyzna. Jaka jest dziś prawdziwa gigantyczna kobieta i jak wygląda jej mąż?

Brazylijka Alison Silva może pozazdrościć koszykarzom. Do tej pory wzrost 27-letniej młodej kobiety wynosi nie mniej niż 2 metry i 14 centymetrów.

Dziewczynka była jeszcze w szkole, gdy jej rodzice zauważyli, że fenomenalnie szybko rośnie. W wieku 11 lat Alison miała już 1 metr 80 centymetrów wzrostu. Miejscowi lekarze nie rozumieli, na czym polega problem, a rodzina nie miała pieniędzy na badania w drogich prywatnych klinikach. Kiedy jednak historia Alison trafiła do sieci, opinia publiczna zainteresowała się nią, a dziewczyna zgłosiła się na ochotnika do pomocy.

Diagnoza wykazała, że ​​Alison miała łagodnego guza przysadki mózgowej, który powodował wzrost jej ciała. Niestety guz okazał się nieoperacyjny, ale nie zagrażał życiu dziewczynki.

Allison nie miała wyboru i musiała nauczyć się żyć ze swoim ogromnym wzrostem. Z biegiem czasu dziewczyna była w stanie przezwyciężyć nastoletnie kompleksy. Nawiasem mówiąc, osobliwość Alison nie przeszkodziła jej w znalezieniu miłości i szczęścia.

Nawiasem mówiąc, mąż Alison jest daleki od karłowatości, ale nie sięga ukochanej nawet na 20 cm. Nie przeszkadza to jednak parze żyć w miłości, harmonii i szczęściu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: