Po odejściu żony zasadził 6000 dębów przed domem. Dopiero 20 lat później wszyscy zdali sobie sprawę, dlaczego…

Miłość otacza nas w filmach, muzyce i książkach, ale niestety nie każdy ma to szczęście, aby znaleźć ją w prawdziwym życiu. Niektórzy zadowalają się drobiazgami, podczas gdy inni szukają swojej jedynej prawdziwej miłości przez całe życie, by zostać samemu. Jednak bohater tej historii stał się rzadkim wyjątkiem potwierdzającym regułę…

Przez 33 lata Winston Howes i jego ukochana Janette żyli w małżeństwie, które budziło podziw u sąsiadów. Nigdy się nie kłócili przez te wszystkie lata, co czyni ich uosobieniem idealnej i kochającej się pary.

Tragedia wydarzyła się 20 lat temu, kiedy Janette odeszła niespodziewanie. Zrozpaczony Winston poczuł potrzebę zrobienia czegoś wyjątkowego, aby uczcić pamięć zmarłego małżonka.

Zaczął sadzić dęby na ich posiadłości. Sąsiedzi początkowo myśleli, że to jego sposób na radzenie sobie ze smutkiem i odwrócenie uwagi. Niewiele uwagi poświęcano jego hobby, dopóki…

Dwadzieścia lat później sąsiad lecący balonem na ogrzane powietrze zobaczył coś zdumiewającego. Pośrodku zagajnika zostało miejsce na ogromne serce wypełnione pięknymi żonkilami.

Winston stworzył to serce, jakby miał nadzieję, że Janette zobaczy je z nieba. Nawet gdy liście zwiędły, jego miłość przetrwała…

Takie historie uświadamiają nam prawdziwą istotę miłości. Nawet najbardziej sceptyczni ludzie, którzy wątpią w istnienie miłości, mogą zmienić zdanie po zobaczeniu niezwykłego rezultatu szczerej pracy Winstona.

Jeśli ta historia poruszyła Twoje serce, nie wahaj się podzielić się nią ze znajomymi. Zachęcamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: