„Miłość poza stratą”: wzruszająca historia Patricka Swayze i lisy Neimi

Patrick Swayze głęboko kochał swoją żonę Lisę, a ona również go kochała, aż do jego śmierci 12 lat temu w wieku 58 lat. Ich historia miłosna mogłaby stać się wspaniałym filmem romantycznym, podobnie jak film „Duch”, w którym zagrali. Nawet po 34 latach małżeństwa wciąż patrzyli na siebie z miłością.

Spotkali się pod koniec lat 70., gdy Patrick miał dwadzieścia kilka lat, a Lisa miała 15 lat i uczęszczała do szkoły baletowej. Lisa nie zachowywała się jak inne dziewczyny, które szalały za nim. Patrick przyciągała jej spokojna i zdystansowana postawa.

Po pewnym czasie Lisa zaczęła czuć do Patricka uczucia, i zakochali się. Wyszli za mąż w 1975 roku, ale nie mogli mieć dzieci. Przeszli razem trudne chwile, takie jak ból po utracie dziecka i radzenie sobie z wyzwaniami w karierze i życiu osobistym. Jednak te trudności tylko umocniły ich więź.

Nie byli tylko małżeństwem; byli także bardzo bliskimi przyjaciółmi, którzy kochali tańczyć razem. Nawet założyli razem biznes, co jeszcze bardziej umocniło ich więź.

Stawili czoła kolejnemu wyzwaniu, gdy Patrick zmagał się z uzależnieniem od alkoholu po utracie ojca i siostry. Lisa wspierała go przez ten trudny okres, pomagając mu wrócić do normalnego życia.

W 2008 roku Patrick miał poważne problemy zdrowotne, niestety, przeżył tylko kolejny rok i pół.

Po śmierci Patricka Lisa nie chciała zaczynać nowego związku przez pięć lat, bo czuła, że byłoby to nielojalne wobec niego. Ale w końcu zdała sobie sprawę, że Patrick chciałby, żeby była szczęśliwa i szła naprzód w życiu. To sprawiło, że była otwarta na myśl o ponownym znalezieniu miłości.

Przed 2012 rokiem Lisa poznała miliardera o imieniu Albert DePrisco. Wyszli za mąż, a teraz, w wieku 65 lat, są szczęśliwie małżeństwem i żyją na Florydzie. Lisa nadal wygląda wspaniale, a jej piękno nie zbledło z czasem.

Jest szczęśliwa w swoim nowym małżeństwie, ale wciąż pielęgnuje pamięć o swoim zmarłym mężu, Patricku. Często dzieli się zdjęciami ich wspólnych szczęśliwych chwil na swoim blogu, celebrowując ich trwałą miłość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet