W wieku 4 lat została nazwana ” najpiękniejszą dziewczyną na świecie – – oto, jak wygląda w wieku 20 lat

Każde dziecko jest wyjątkowe i piękne na swój własny sposób. Jedną z dziewcząt, która stała się sławna dzięki swojej urodzie, jest Thylane. Ludzie byli nią zafascynowani od momentu jej narodzin. Nawet jako małe dziecko zauważali ją przedstawiciele agencji modelek ze względu na jej uderzające szare oczy i kręcone włosy.

W przeciwieństwie do niektórych ludzi, którzy ciężko pracują przez lata, aby stać się modelkami, Thylane miała naturalne piękno. Do czasu, gdy miała 10 lat, uważano ją już za najpiękniejsze dziecko na świecie. Nawet miała okazję pracować jako modelka dla Vogue i pojawić się na okładkach wielu słynnych magazynów.

Jednak niektórzy ludzie krytykowali jej rodzinę za pozwalanie jej na tak wczesne uczestniczenie w modelingu i modzie. Uważali, że powinna bawić się z przyjaciółmi i robić typowe dziecięce rzeczy. Jednak jej rodzice nie zwracali uwagi na te negatywne komentarze.

W miarę jak dorastała, Thylane zdecydowała się spróbować swoich sił w aktorstwie, ponieważ wielu producentów chciało z nią współpracować. Po wystąpieniu w filmie wróciła do świata mody i urody.

Teraz Thylane dorosła i niedawno widziano ją na południu Francji z jej chłopakiem. Zdjęcia z ich wakacji pokazują, że są głęboko zakochani.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet