„Podróż w związku Brada Pitta”: od Jennifer Aniston po Angelinę Jolie i nie tylko

Kiedy Brad Pitt i Jennifer Aniston się rozstali, było to wielkie wydarzenie. Fani byli smutni, ale także ciekawi nowego związku Brada z Angeliną Jolie. W końcu Brad i Angelina zostali parą. Niestety, później w 2016 roku doszło do ich separacji po incydencie na prywatnym samolocie, w którym brał udział Brad i ich syn Maddox. Mimo prowadzonego śledztwa, Brad został oczyszczony z zarzutów dotyczących maltretowania dziecka.

Ich rozwód i batalia o opiekę były jednymi z najbardziej skomplikowanych w niedawnej historii celebrytów.

21 stycznia 2021 roku Angelina wysłała do Brada e-maila, który stał się publiczny. W e-mailu poinformowała Brada, że sprzedaje Miraval, firmę związaną z alkoholem. Wielu uważa, że odnosi się to do incydentu z samolotem, w którym Brad rzekomo kłócił się z Maddoxem i rozlał alkohol.

W e-mailu Angelina napisała, że Miraval miała specjalne znaczenie dla ich rodziny, ale także oznaczała początek końca ich rodziny. Była bardzo emocjonalna w tej sprawie.

Od rozwodu Brad poszedł dalej i rzekomo spotyka się z kimś nowym. Podchodzi do tego powoli i jest plotkowane, że jest z Ines de Ramon, która kiedyś była zamężna z Paulem Wesleyem z „Pamiętników Wampirów”. Wydają się być szczęśliwi i cieszyć się nawzajem, dzieląc zainteresowania twórczością i podróżami. Lubią utrzymywać swoją relację prywatną i nie spieszyć się z niczym.

Widziano ich razem w Meksyku w grudniu 2022 roku, i wydaje się, że świetnie się bawią. Nie jest jasne, czy Brad przedstawił ją swoim dzieciom, ale była wokół, gdy z nimi rozmawiał. Zauważono, że Ines nosiła naszyjnik z literą „B”, możliwe, że na cześć swojej nowej miłości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: