Walka Johna Goodmana z depresją i nawykiem picia budzi niepokój wśród fanów

John Goodman jest znany z ról w serialu telewizyjnym Roseanne i filmie Wielki Lebowski. W latach 80. występował także w filmach takich jak Big River, Wychowując Arizonę i Antoniusz i Kleopatra. To jednak rola Dana Connora w Roseanne sprawiła, że stał się gwiazdą w krótkim czasie.

Goodman powiedział, że lubił grać Dana, ponieważ jest podobny do wielu facetów, których zna – zwykły pracujący człowiek, który nie jest głupi, ale inteligentny.

Oprócz telewizji i filmów, Goodman wykorzystał również swój głos w programach takich jak American Dad!, Simpsonowie oraz w filmach takich jak Auta, Księżniczka i Żaba oraz Cesarzowa Sissi.

Goodman nigdy naprawdę nie pragnął sławy, po prostu chciał grać. Sława sprawiła, że trochę się stresował, ponieważ jest osobą nieśmiałą. Kiedyś mógł poruszać się bez rozpoznawania go przez ludzi, ale to się zmieniło.

Były okresy, kiedy nie mógł znaleźć pracy, co prowadziło do problemów z alkoholem. Niestety, picie to spowodowało u niego depresję i inne problemy zdrowia psychicznego.

Goodman wspomina, że ​​pił podczas kręcenia Roseanne. Na początku było to ekscytujące, ale potem stało się przerażające, gdy stracił swoją prywatność. Po ośmiu latach chciał odejść z programu, ale zamiast tego siedział w barach, co pogorszyło sytuację. W 2007 roku zdiagnozowano u niego depresję, a w tym samym roku trafił do ośrodka odwykowego. Na szczęście jest trzeźwy od tamtej pory.

Goodman opisuje swoją depresję jako problem chemiczny w mózgu, który sprawia, że jest nieszczęśliwy we wszystkim.

Aby pozostać zdrowym, Goodman stracił także dużo wagi. Pojawiły się plotki, że przeszedł operację, ale powiedział, że zrobił to przy pomocy specjalisty ds. fitnessu o imieniu Mackie Shilstone.

Goodman stracił ponad 45 kilogramów, ale to zajęło mu dużo czasu. Shilstone powiedział, że Goodman stosował dietę śródziemnomorską, która opiera się głównie na roślinach, zawiera mniej czerwonego mięsa, dużo owoców i warzyw oraz oliwę z oliwek.

Oprócz lepszej diety, Goodman ćwiczył sześć dni w tygodniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: