„Szokujące odkrycie po 60 latach”: Najlepsi przyjaciele od ponad 60 lat po prostu dowiadują się, że są braćmi

Alan Robinson i Walter Macfarlane wykuwali nadzwyczajną więź podczas wspólnego czasu w szóstej klasie, tworząc więź zbliżoną do tej rodzinnej. Ich przyjaźń rozkwitała przez lata, nieświadomi niezwykłej prawdy, że ci dwaj mężczyźni, urodzeni na Oahu, w Hawajach, z jedynie 15-miesięczną różnicą wieku, byli naprawdę półbraćmi. Robinson został adoptowany tuż po urodzeniu, podczas gdy Macfarlane został wychowany przez swoją babcię, nieświadomy tożsamości swojego biologicznego ojca.

Ich przyjaźń trwała przez ponad 60 lat, czego dowodem były wspólne doświadczenia, takie jak uczęszczanie razem do szkoły Punahou, gra w piłkę nożną obok siebie, a nawet granie w tej samej drużynie softballowej dla Aloha Airlines. Mieszkali blisko siebie przez większość swojego życia, nie podejrzewając, że są spokrewnieni i mają tę samą matkę.

Ciekawość dotycząca swojego własnego pochodzenia skłoniła Macfarlane’a do skorzystania z serwisów do dopasowywania DNA, aby dowiedzieć się więcej o swoim rodowodzie. Jego córka podarowała mu subskrypcję Ancestry.com, i gdy zagłębiali się w dopasowaniach, odkryli zdumiewającą prawdę. Uświadomienie sobie ich rodzinnej więzi pozostawiło ich zdumionymi i przytłoczonymi emocjami.

Mimo niespodzianki, patrząc na Robinsona i Macfarlane’a obok siebie, ich podobieństwo jest oczywiste. Nie tylko dzielą podobieństwa fizyczne, ale także ubierają się podobnie. Ich niezwykła historia stała się wiralowa, przyciągając uwagę ludzi na całym świecie. Gdy pojawili się w programie telewizyjnym Steve’a Harveya, otrzymali owacje na stojąco od widowni, co pokazuje wpływ ich wzruszającej podróży.

Revelacja ich braterstwa wprowadziła jeszcze większą głębię do ich długotrwałej przyjaźni, na zawsze splatając ich życia w nieoczekiwany i piękny sposób.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet