„Nigdy nie jest za późno”: 60-letnia kobieta po raz pierwszy została matką

Oto Galina, kobieta, która przyjęła macierzyństwo w wieku 60 lat po rozdzierającym serce utracie swojego jedynego dziecka. W obliczu tej niezastąpionej tragedii zwróciła się ku procedurom in vitro, rozpoczynając niezwykłą podróż z powrotem do radości rodzicielstwa.

Podczas gdy wielu mogłoby przypuszczać, że jest samotną matką, Galina jest w rzeczywistości w towarzystwie oddanego męża, który stoi niezachwianie u jej boku. Ich trwałe partnerstwo stanowi dowód na ich głęboką miłość, kwitnącą nawet w środku zaawansowanych lat.

Ślub wzięli w wieku 55 lat, a ich podróż zakończyła się w 2015 roku długo oczekiwanym przyjściem nowego członka rodziny, dziecka, które głęboko przekształciło ich świat. W odpowiedzi na pytania dotyczące jej pozornie młodego wyglądu, Galina przypisuje swoją energię jej nieustannej aktywności i aktywnemu stylowi życia.

Oczywiście istnieje frakcja, która wyraża ostre krytyki, ale Galina pozostaje niezwykle niezakłócona, zdecydowanie skoncentrowana na wychowywaniu swojego dziecka. Tymczasem inna grupa oddaje jej hołd za odwagę, niezachwianą determinację i niepokonaną siłę woli, którą wydziela.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: