Były mąż Amy Winehouse, Blake Fielder-Civil, przyznaje się do „błędów” w ich związku

Były mąż Amy Winehouse, Blake Fielder-Civil, przyznał, że popełnił błędy podczas ich związku, ale już nie czuje się wyłącznie winny za to, co się wydarzyło.

Podczas wywiadu w programie Good Morning Britain Fielder-Civil, który obecnie ma 41 lat, opowiedział o swoim czasie z Winehouse i o tym, jak ludzie nadal go obwiniają za jej odejście w dniu, w którym skończyłaby 40 lat.

„To jeden z powodów, dla których chciałem dzisiaj porozmawiać. Tak, ludzie mnie za to obwiniają. I to w porządku. Nie mogę zmienić tego, jak mnie widzą inni”, powiedział.

Dodał: „Ale osobiście musiałem przestać czuć całą winę samodzielnie. Niosłem ten ciężar przez ponad dziesięć lat. Szczerze mówiąc, myślę, że jestem jedyną osobą w tej historii, która przyznała się do popełnienia poważnych błędów.”

Na pytanie o te „błędy”, Fielder-Civil odpowiedział: „Byłem osobą w swoich dwudziestych latach, zmagającą się z uzależnieniem. Więc nie miałem pojęcia, jak wyjść z nałogu, a co dopiero pomóc komuś innemu, kto był ważną częścią przemysłu muzycznego. Byli ludzie, którzy chcieli, żeby Amy nadal występowała.”

Gospodarz Ben Shephard zauważył, że Winehouse była „bardzo krucha” i miała „wrażliwego ducha”, na co Fielder-Civil odpowiedział: „Tak, była. Myślę, że jej wrażliwość była tym, co ludzie czuli w jej muzyce i tekstach piosenek.”

Fielder-Civil i Winehouse mieli burzliwe małżeństwo, które trwało od 2007 do 2009 roku.

Przez lata wielu nadal obwiniało go za zachęcanie jej do uzależnienia i wprowadzenie jej do szkodliwych substancji, które ostatecznie doprowadziły do jej śmierci w wieku 27 lat w lipcu 2011 roku. W wywiadzie z 2018 roku dla Good Morning Britain Fielder-Civil wspomniał, że narracja na temat ich używania narkotyków nie była dokładna.

„Kwestia narkotyków była ze mną związana od dawna. Prawda jest taka, że Amy i ja używaliśmy narkotyków razem tylko przez może sześć miesięcy naszego małżeństwa. Tyle. A przed tym Amy nie zażywała narkotyków. Paliła marihuanę, a ja próbowałem heroiny może cztery lub pięć razy”, powiedział wtedy.

Dodał: „Ludzie nie zdają sobie sprawy, że Amy nie robiła niczego, czego nie chciała robić.”

W tamtym czasie powiedział: „Zawsze będę się czuł winny, bo powinienem był podjąć działanie.”

Fielder-Civil ma teraz dwoje dzieci, Lola Jade i Jack.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet