Ojciec robi zdjęcie córki z ogromnym koniem, odkrywa przezabawną niespodziankę

Powszechność telefonów komórkowych uczyniła je integralną częścią współczesnego życia.

Ich wygoda pozwala na uchwycenie spontanicznych chwil inspiracji, czasem przynosząc rezultaty, które przewyższają najśmielsze oczekiwania w bardzo przyjemny sposób.

Ta szczególna zabawna sytuacja kręci się wokół ukochanej pamięci ojca związaną z jego córką, gdzie jego intencją było uwiecznienie uroczej fotografii dziecka, a jednak skończyło się na czymś znacznie bardziej niezwykłym.

Można śmiało powiedzieć, że od dawna nie widzieliśmy tak fascynującego zdjęcia!

Mała dziewczynka nie zdawała sobie sprawy, że jej decyzja o zatrzymaniu się i przyjęciu pozy przed grupą koni na ulicy doprowadzi ją do globalnego rozpoznania.

Podróż tej sławnej fotografii rozpoczęła się, gdy użytkownik Reddit po raz pierwszy udostępnił ją online, jak donosi magazyn Time. Chociaż nie ma rozległej historii opisującej tworzenie zdjęcia, łatwo można sobie wyobrazić tę scenę. To prawdopodobnie był wspaniały dzień dla tej małej dziewczynki i jej najbliższych. Prawdopodobnie natknęli się na paradę i spotkali wspaniałą grupę koni rasy Clydesdale. Z odwagą, mała dziewczynka musiała zdecydować się podejść do koni, podczas gdy jej ojciec, ciotka lub wujek najprawdopodobniej zachęcali ją, by się odwróciła, aby mogli uchwycić zdjęcie tej pamiętnej interakcji.

Fotograf prawdopodobnie polecił małej dziewczynce stanąć przed majestatycznymi końmi i wydusić klasyczne „powiedz ser” („say cheese”). To zdjęcie jest doskonałym przykładem humorystycznej fotografii!

Zgodnie z magazynem Time, to niezwykłe zdjęcie zadebiutowało na Reddit w 2016 roku, chociaż oryginalne konto, które je opublikowało, już nie istnieje.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet