Dlaczego David i Victoria Beckham śpią osobno.

Jak się okazuje, Beckhamsi śpią osobno. Być może myślisz: „Cóż, widocznie Victoria i David zbliżają się do rozwodu”, ale jesteś w pełni w błędzie. Przecież sen osobno wcale nie oznacza kryzysu w związku. Ale nie zapędzajmy się za bardzo. W końcu opowiemy ci wszystko w ciągu kilku minut.

Beckhamsi śpią osobno

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от David Beckham (@davidbeckham)

Być może, jeśli nie wszyscy, to wielu ludzi zna historię miłości Davida i Victorii Beckham. Wzięli ślub już w 1999 roku. Od tego czasu było wiele wzlotów i upadków. A jednak uczucia celebrytów stawały się tylko silniejsze. Co można powiedzieć, wystarczy przypomnieć ich gratulacje z okazji 24. rocznicy ślubu.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Tak więc w 2017 roku okazało się, że ich wiejski dom ma dwie osobne skrzydła. Jak zapewne już się domyślasz, każde z nich należy wyłącznie do jednego z małżonków. Mają też osobne kuchnie, sypialnie, a nawet patio. Maksymalna poufność jest zapewniona w 100%, czyż nie?

Dobre powody

Aby podnieść świadomość autonomii, całkiem akceptowalne jest wyobrażenie sobie imprezy w Skrzydle Davida. Bez względu na to, jak żywa i pełna wydarzeń mogłaby być, ani Victoria, ani tym bardziej jej goście, w żaden sposób nie dowiedzą się o tym. W ten sposób każde z nich może pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku od siebie nawzajem i zaprosić przyjaciół na kieliszek lub dwa. Co ważne, nie martwiąc się o niedogodności dla partnera.

W rzeczywistości ta praktyka nie jest tak straszna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jak wiesz, nawet spanie w osobnych łóżkach czy pokojach to klucz do udanego związku. Otóż problem polega na tym, że niektórzy ludzie są dość lekkimi śpiewakami. Inni z kolei nie da się obudzić nawet czołgiem. Być może podobny niuans istnieje w małżeństwie Beckhamsów.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от David Beckham (@davidbeckham)

Co ciekawe, co czwarta para przestrzega tej zasady. Według naukowców brak snu lub problemy z nim mogą w przyszłości prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi, cukrzycy, a nawet niewydolności serca. Brzmi przerażająco, prawda? Oczywiście, to nie oznacza, że dosłownie każdy jest zobowiązany do przyjęcia takiego doświadczenia. W końcu jest tylu ludzi, ile opinii. A propos, napisz w komentarzach, jak to wygląda w twoim małżeństwie w kontekście naszego tematu. Omówmy to razem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: