Ile widzisz psów? Określ swój wiek psychiczny.

Znajomość swojego wieku psychicznego jest istotnym aspektem poznania samego siebie. Nie ma znaczenia, ile masz lat w rzeczywistości. Może on się zmieniać w ciągu życia w zależności od przyczyn wewnętrznych lub zewnętrznych, zarówno w młodości, jak i na starość. Twój wiek psychiczny może wpływać na twoje zainteresowania, hobby i cele. Nawet twój styl życia może być od niego zależny.

Z pomocą krótkiego testu określ swój wiek psychiczny. Pomocny w określeniu twojego wieku psychicznego będzie nasz krótki test. Kim jesteś w środku? Czy jesteś nastolatkiem szukającym nowych doświadczeń? Człowiekiem rodzinnym, pewnym siebie i dojrzałym? A może emerytem z doświadczeniem życiowym, który wie dużo? Ten test ujawni prawdę.

 

Wszystko, co musisz zrobić, aby zdać test, to spojrzeć na obraz i policzyć psy na nim. Ile zwierząt widzisz? Podaj liczbę i sprawdź wynik.

Cztery psy Jeśli podałeś liczbę cztery, oznacza to, że psychicznie masz 15-20 lat. Starasz się nie obciążać sobie życia problemami dorosłych i żyjesz tu i teraz. Jesteś również osobą kreatywną i pełną wyobraźni. Naprawdę kochasz spontaniczność, podróże i różne rodzaje aktywności. To wszystko wypełnia cię energią. Ponadto jesteś bardzo otwarty i szybko potrafisz znaleźć wspólny język z innymi ludźmi.

Pięć psów Masz już pewne doświadczenie w życiu. Twój wiek psychiczny to 25-30 lat. Problemy dorosłych martwią cię, ale staramy się radzić sobie ze wszystkim. Jednocześnie nie zapomniałeś jeszcze o młodzieńczych zabawach i potrafisz się zrelaksować, jakbyś znów miał 18 lat. Nie jest twoim celem komplikowanie spraw. Wręcz przeciwnie, staramy się patrzeć na wszystkie sytuacje prostym spojrzeniem.

Sześć psów Masz dojrzałe podejście do życia. Twój wiek psychiczny to 30-40 lat. Stabilność ma dla ciebie duże znaczenie: stała praca, rodzina, niewielki krąg bliskich przyjaciół. Być może w oczach ludzi psychicznie młodszych wydajesz się staromodny, ale nie obchodzi cię to, bo żyjesz swoim życiem i sam wybierasz, jak to zrobić. Lubisz planować, analizować i zastanawiać się nad swoimi działaniami. Spontaniczność i dzikie akcje na pewno nie są dla ciebie.

Siedem psów Psychicznie jesteś nadal dzieckiem. Twój wiek psychiczny to 10-15 lat. Masz rozwiniętą wyobraźnię, ale często patrzysz na świat przez różowe okulary. Twoje naiwne spojrzenie może ci zaszkodzić. Jednocześnie potrafisz cieszyć się małymi rzeczami: piszczeć, gdy zobaczysz pierwszy śnieg za oknem, skakać z radości, gdy wyciągniesz pluszowego misia z maszyny, być nieskończenie wzruszony i nagrywać wideo ze swoim ulubionym zwierzakiem, bo tak uroczo ziewa. Może i nie jesteś dzieckiem na zewnątrz, ale ono wciąż w tobie mieszka.

Czy test pomógł ci określić twój wiek psychiczny? Czy zgadzasz się z jego wynikami?

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: