Test osobowości: jaka jest Twoja charakteryzacja na podstawie pozycji, w jakiej najczęściej siadasz?

Wyraz twarzy, gesty, a nawet pozycja, w jakiej ktoś najczęściej siedzi, mogą wiele powiedzieć o charakterze danej osoby. Jeśli oglądałeś serial „Lie to Me”, to rozumiesz, o czym mówimy. Odczytywanie ludzi z pewnością nie jest łatwe. Niemniej jednak nie trzeba być wybitnym fizjognomistą, aby dowiedzieć się kilku szczegółów o danej osobie. Nie można oczekiwać, że w mgnieniu oka przeczytasz kogoś jak otwartą książkę, ale z odrobiną uwagi uda ci się to. Na początek proponujemy ci test osobowości oparty na pozycji, którą najczęściej przyjmujesz, kiedy siadasz.

Test osobowości Kiedy siadasz (bez względu na to, gdzie: w metrze, w kawiarni z przyjacielem, w domu na lunchu), automatycznie przyjmujesz dla siebie najbardziej wygodną pozycję. Okazuje się, że twoja postawa nie dotyczy tylko wygody i komfortu. Charakteryzuje także twoją wewnętrzną wiadomość i charakter ogólnie. Przyjrzyj się uważnie do zdjęcia i wybierz pozę, którą najczęściej przyjmujesz, kiedy siadasz. A my powiemy ci, co to oznacza.

Charakter delikatny, ale z nutą pikantności Jeśli najczęściej siedzisz, jak pokazano na zdjęciu nr 1, jesteś osobą o zewnętrznej zbroi. Jeśli komuś uda się ją przełamać, zobaczy delikatną duszę miłej i kochającej osoby. Jest ci przykro z powodu twojej atrakcyjności, więc czasami możesz zagrać przed publicznością. Zazwyczaj utrzymujesz swojego wybranego w dobrej formie, sprawiając, że związek staje się albo bardziej gorący, albo nieco chłodniejszy. Gdy gra się w „gorąco lub zimno” w związku, wtedy ujawnia się twoja pikantność.

Estetyka, czystość i miłość Pozycja nr 2 jest charakterystyczna dla ludzi, którzy widzą piękno we wszystkim. Patrzysz na świat jakby przez jasne okulary, które sprawiają, że nawet niepozorne rzeczy stają się piękne. Ale chodzi nie o okulary, ale o specjalną cechę twojej duszy – widzenie piękna w zwyczajnych rzeczach. Z natury jesteś estetą, a także bardzo pozytywną osobą. Twoja niewiarygodna atrakcyjność oznacza, że wokół ciebie jest wielu fanów i przyjaciół. Ludzi, którzy dla ciebie znaczą, obdarowujesz codziennie niekończącym się strumieniem życzliwości.

Pasjonująca królowa Jeśli twoją pozycją jest nr 3, prawdopodobnie chcesz bardziej niż cokolwiek być pożądana. Przesyłasz tę wiadomość światu codziennie: każdego ranka budzisz się jak królowa. W ten sposób przyciągasz podziwne spojrzenia. Warto jednak zauważyć, że masz także swoją dawkę kapryśności. W związku dla ciebie najważniejsza jest pasja. Jeśli jej nie ma, po prostu zanika. Robisz wszystko, co w twojej mocy, aby utrzymać ogień w związku, tak aby iskry miłości i pasji były jasne jak fajerwerki.

Otwartość i urok Pozycja nr 4 charakteryzuje otwarte osoby. Jesteś wyjątkową osobą, ponieważ cała miłość, którą otrzymujesz, zdaje się podwajać w twoim sercu i powracać do świata. Ludzie ciągną do ciebie, bo czują twoją otwartość i życzliwość. Niemniej jednak więcej niż raz twoja szeroko otwarta dusza stała się także twoim karaniem: bolała. Ale pomimo tego nadal podarowujesz swojemu urokliwemu uśmiechowi.

Stabilność i spokój Pozycja damy, jak na zdjęciu nr 5, jest charakterystyczna dla dziewcząt, których głównymi atutami są spokój i niezawodność. Mówią, że nie ma idealnych związków, ale z tobą jest bardzo łatwo zbliżyć się do ideału. W związku dla ciebie ważne są stabilność, zrozumienie i wsparcie. Wybuchy emocji, konflikty i urazy nie są dla ciebie. Nawet jeśli coś jest nie tak w związku, rozwiązujesz problem w spokojny sposób: omawiasz wszystko ze swoim partnerem. Jesteś szczerym i uczciwym człowiekiem, który boi się obrazić ukochanego i sprawić mu ból.

W jakiej pozycji najczęściej siedzisz? Czy znalazłeś swoje cechy w naszych opisach?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: