Brad Pitt przyznał, dlaczego założył spódnicę na czerwonym dywanie.

Brad Pitt zawsze potrafi zachwycić publiczność. Fani ohh i ahh za każdym razem, gdy pojawia się na czerwonym dywanie w eleganckim smokingu. Pitt wcześniej preferował marki takie jak Brioni czy Giorgio Armani. Ale teraz styl Brada Pitta zmienił się dramatycznie. A ostatnie kilka jego wystąpień doskonale to ilustruje. Jasne, świeże kreacje z ciekawymi detalami, które emanują luzem i komfortem – w jakiś sposób można opisać transformację stylu tej gwiazdy. Zachęcam cię do bliższego przyjrzenia się.

Jak zmienił się styl Brada Pitta Eksperymenty Brada Pitta ze stylem stały się szczególnie zauważalne podczas trasy prasowej z udziałem aktora w nowym filmie Faster than a Bullet. Brad zamienił swoje nowiutkie smokingi na bardziej swobodne stroje. I po tym jeszcze bardziej zwrócono uwagę na aktora. Szczególnie gdy przeszedł po czerwonym dywanie w spódnicy. Ale o tym więcej później.

Kilka dni temu Pitt pojawił się na premierze nowego filmu w Los Angeles. 58-letni aktor wybrał bardzo zauważalny strój. Wystarczy spojrzeć, jak Brad wyróżniał się spośród reszty. Połączył trawiasty garnitur z lnu z turkusowym polo. Całość uzupełnił jaskrawożółtymi butami sportowymi Adidas x Gucci Samba. Bardzo świeże!

Zielony garnitur kontynuuje festiwal kolorowych stylizacji Pitta z ostatnich lat. W zeszłym miesiącu w Paryżu Brad przymierzył luzacki kostium brzoskwiniowo-melonowy, który również przyciągnął uwagę publiczności. Ale później w Berlinie stworzył sensację.

Wystąpienie Pitta w Berlinie w spódnicy W niemieckiej stolicy, na premierze Faster than a Bullet, Brad Pitt pobił własne rekordy ekstrawagancji. Do dziś nie milkną komentarze na temat jego stroju w internecie. Co więcej, nie wszyscy komentatorzy byli zachwyceni. Niektórzy porównali aktora do bezdomnego czy starej panny, która ubiera cokolwiek. Jednak wielu doceniło śmiały look gwiazdy, składający się z brązowej spódnicy z lnu, takiego samego marynarki, różowej koszuli i grubych butów.

Gdy prasa zapytała, czym kierował się aktor, wybierając ten strój, Pitt najpierw zasugerował, że było gorąco. Oczywiście mężczyzna nie odczuwa tak gorąca w spódnicy, jak w spodniach. Później dodał, że nie widzi niczego dziwnego w swoim stroju: „Myślę, że wyglądałem bardzo stylowo i swobodnie. Po prostu spódnica, nic specjalnego!”

Aktora uważa, że każdy może nosić ubrania, które mu się podobają. I trudno się nie zgodzić. Brad zauważył, że wszyscy nie jesteśmy wieczni, więc w życiu trzeba robić to, na co mamy ochotę. I dotyczy to również ubrań.

Jak fani oceniają nowy styl Pitta Prawdziwi fani Brada Pitta kochają aktora w każdym ubraniu: czy to smoking, swobodny garnitur, spódnica czy nawet sukienka koktajlowa, jak na jego dawnej sesji zdjęciowej dla Rolling Stone. Wydaje się, że Bradowi wszystko pasuje, bez względu na to, co nosi. „Dobrze zrobione! Nie nudne”, „Kto jest jego stylistą? Brawo dla niego. Pitt jest po prostu cudowny”, „Wydaje się, że Brad znalazł swój styl. I wygląda świetnie”, „Prawdziwa gwiazda bez kompleksów”, „Wszystko mu pasuje. W jego przypadku to nie ubrania zdobią Brada, ale Brad zdobi je swoim charyzmatem. Dlatego wygląda wykwintnie w każdym ubraniu”, „Wszystko pasuje szubrawcowi”, piszą fani Brada w internecie.

Niektórzy zauważają również, że być może Brad w ten sposób próbuje dotrzymać kroku swojej przemijającej młodości. Inni twierdzą, że po rozwodzie z Jolie zdobył wolność i teraz wyraża siebie tak, jak chce. Tak czy inaczej, najważniejsze jest to, że sam Brad podoba się nowy styl. I wydaje się, że tak właśnie jest. Przecież teraz wygląda bardziej wesoło niż w nudnych smokingach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: