Z którą aktorką Jason Momoa miał romans kilka miesięcy po rozwodzie?

Rozwód Jasona Momoa i Lisy Bonet stał się prawdziwą sensacją. Jedna z najmocniejszych par celebrytów rozstała się całkowicie niespodziewanie. Choć oczywiście, jak możemy wiedzieć, co naprawdę działo się w ich rodzinie przez ostatnie miesiące. Niemniej jednak paparazzi mają już świeży temat do spekulacji – nowy romans Jasona Momoa. Wydaje się, że aktor nie zamierzał pozostawać samotny zbyt długo.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jason Momoa (@prideofgypsies)

W różnych okresach Gonzalez zdążyła mieć romanse z Liamem Hemsworthem, Cristiano Ronaldo i Timothée Chalamet. Meksykańska aktorka i piosenkarka znana jest nie tylko ze swojego niesamowitego uroku; w ostatnich latach jej kariera w Hollywood gwałtownie się rozwija.

Aktorce udało się zagrać w kilku dużych hitach kinowych, najnowszym z nich był nowy film akcji Michaela Baya pt. „ER”. Nawiasem mówiąc, Momoa również pojawił się na premierze filmu, chociaż nie brał udziału w zdjęciach. Wtedy wielu zastanawiało się, co aktor robił tam. Teraz odpowiedź wydaje się oczywista.

Mimo że istnieje kilka innych wersji tego, co się dzieje. Niektórzy dziennikarze sugerowali, że Jason i Asa przygotowywali się wspólnie do jakiegoś jeszcze tajemniczego projektu. Ale ta hipoteza nie wydaje się bardzo realistyczna. Ponadto niektórzy twierdzą, że aktorzy są w romantycznym związku od kilku miesięcy.

Jednak te plotki na razie powinny być traktowane ze zdrowym sceptycyzmem. W końcu już w marcu media rozgłaszały romans Momoa z Kate Beckinsale, po tym jak flirtował z nią na Oscary. Wtedy aktor podarował aktorce swoją marynarkę. Później wyjaśnił, że po prostu starał się być dżentelmenem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jason Momoa (@prideofgypsies)

Nowy romans Jasona Momoa to nadal duże pytanie. Nawet jeśli faktycznie ma romans z Eizą Gonzalez, nie należy zbyt wcześnie się cieszyć, ponieważ aktorka nie wydaje się być szczególnie stała w związkach. Ale śledzenie ich relacji może być całkiem interesujące.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jason Momoa (@prideofgypsies)

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: