Który palec u nogi jest najdłuższy? Nietypowy test charakteru.

Kto by pomyślał, że nawet… kształt twoich stóp może określać twój charakter? Niesamowite, prawda? Ale jak każdy z nas może być inny, pytasz? Jak się okazuje, wszystko jest dość proste. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, a szybko przeczytasz szczegółową analizę psychologiczną o sobie. Gotowy? To zaczynamy!

Kształt stopy: Rzymski

Jeśli kształt twojej stopy zgadza się wizualnie z numerem 1, to masz stopę rzymską. Kciuk, drugi i trzeci palec są tej samej długości, ale czwarty i piąty są mniejsze. Cóż, możesz z pewnością być nazwany towarzyskim i przyjaznym człowiekiem. Ponadto jesteś tak towarzyski, że nawiązywanie nowych znajomości to sprawa dwóch sekund.

Co ciekawe, ci, którzy mają stopy rzymskie, mogą się pochwalić pewnością siebie i asertywnością. Ty zdecydowanie nie łamiesz się łatwo. Ponadto nie jesteś przyzwyczajony do powtarzania za innymi. Lepiej robić to po swojemu i odnosić sukces. Prawda, twoja droga, zazwyczaj jest dla innych tak nietypowa, że tylko nieliczni będą w stanie cię skopiować.

Jesteś zrównoważony, znasz swoje cele i pragnienia, masz swoje zdanie, a nawet jesteś gotów wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. W pracy nasze „Rzymianie” osiągają sukces zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Po prostu czasami możesz być zbyt arogancki. W takich momentach nie tylko nie można cię przekonać, ale nawet nie przyznasz, że się mylisz.

Mimo to „Rzymianie” to opiekuńcze i wiernie uczucia ludzie, którzy robią wszystko, co w ich mocy, dla szczęścia swoich bliskich. Kochają również sport i sztukę. Co można powiedzieć, możesz nawet spróbować swoich sił w biznesie. Przecież na pewno ci się uda.

Kształt stopy: Kwadrat

Kwadratowa stopa, jak się pewnie domyślasz, charakteryzuje się tą samą długością wszystkich palców. Nawiasem mówiąc, nazywa się ją także niemiecką i nawet chłopską. Rzecz w tym, że właściciele tej formy są praktycznymi i godnymi zaufania ludźmi. Są pracowici, potrafią rozwiązywać swoje problemy poprawnie i, co najważniejsze, można im zaufać.

Na pewno dotrzymasz słowa i nie będziesz bezczelnie kłamać w twarz swojemu rozmówcy. Jednocześnie nie trudno ci nawiązywać relacje zarówno z przełożonymi, jak i podwładnymi. Warto dodać, że „Niemcy” są również gotowi pomóc, wyjaśnić, a nawet szkolić, jeśli to konieczne.

Warto również zauważyć, że osoby z kwadratowymi stopami są traktowane jednakowo przez wszystkich, niezależnie od swoich przekonań, koloru skóry czy nawet pochodzenia. Prawda, oczekują podobnego stosunku do siebie. Chociaż nigdy nie powiedzą tego bezpośrednio z powodu swojej skromności i pokory.

Tacy ludzie mogą odnosić sukcesy w inżynierii, księgowości, bankowości, a nawet prawie. Przecież na pewno wiedzą lepiej niż inni, jak zręcznie radzić sobie ze stresem i presją. I, z reguły, „Niemcy” nie noszą różowych okularów, wolą myśleć analitycznie i logicznie.

Kształt stopy: Grecka

Osoby o kształcie stopy greckiej mają dłuższy drugi palec niż palec u nogi. Co ciekawe, taka stopa nazywana jest także ognistą stopą. I to z pewnością nie bez powodu. Widzisz, tacy ludzie są kreatywni i pełni pasji. Jesteś pełen energii i skłonny do wszelkiego rodzaju przygód. Wymyślisz plan? Bez problemu. Zawsze gotów na nowe wyzwania.

Tacy ludzie, zresztą, doskonale rozumieją, jak korzystne i prawdziwe jest okazywanie samoekspresji. Co więcej, inspirują innych swoim przykładem. W końcu „Grecy” wiedzą, że wszystko można osiągnąć. Wystarczy marzyć właściwie.

Co ciekawe, lubisz być niezależny. Warto stale pracować nad sobą. Ale co można powiedzieć, dla ciebie nie jest trudno iść nieutartymi ścieżkami całkiem samemu. Przecież w ten sposób unikniesz dużych problemów w przypadku niepowodzenia. I ogólnie, dopóki inni nie wtargną ci do duszy, jesteś bardzo przyjacielski i społecznie aktywny.

Kształt stopy: Egipska

Czy masz długi kciuk, ale wszystkie pozostałe są mniejsze od poprzedniego? Wtedy zdecydowanie masz kształt stopy egipskiej. Co ciekawe, ta stopa należy do upartych ludzi, nie pozbawionych niezale.

Puste rozmowy zdecydowanie nie są dla ciebie. A jeśli chodzi o spory, to wtedy na wokandę wychodzą poważne argumenty. Ale to nie znaczy, że łatwo się poddasz. Przecież nie bez powodu wspomnieliśmy o twojej upartości wcześniej.

Jesteś wiarygodny w związkach, ponieważ potrafisz zachować cudze sekrety przez lata. Być może najlepszym opisem „Egipcjanina” byłby „ambitny marzyciel dążący do sukcesu”. To nie dziwi, ponieważ dla każdego problemu zawsze łatwiej znaleźć kreatywne rozwiązanie.

Jednak jednocześnie posiadacze tej formy stopy wyróżniają się izolacją i powściągliwością. Nie lubią ponownie dzielić się szczegółami swojego życia prywatnego, a tym bardziej być w centrum popularności. Oczywiście, jeśli nie chodzi o jakiś istotny wkład. Woleliby pozostać w tle, motywując innych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: