Odpowiedz, co zobaczyłeś jako pierwsze na obrazie i dowiedz się, dla czego żyjesz.

Wielu zgodzi się, że ważne jest życie tu i teraz, nie myślenie o przeszłości i nie zbytnie pochłanianie się marzeniami o przyszłości. To prawdopodobnie jedyny sposób, aby stać się szczęśliwym człowiekiem. Jednak nie każdemu udaje się to osiągnąć. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak żyjesz? Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość to tryby czasu, a dla każdej osoby priorytety są różne. Sprawdź za pomocą prostego testu, czy żyjesz teraźniejszością, zawsze myślisz o przyszłości, czy utknąłeś w przeszłości.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość: co jest dla ciebie najważniejsze

Ten prosty test nie wymaga od ciebie niczego wyjątkowego. Test działa w taki sposób, że to twoje podświadomość odpowie na pytania za ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na obraz i odpowiedzieć, co w nim widzisz. Dokładniej mówiąc, musisz powiedzieć, co zobaczyłeś jako pierwsze. Po tym możesz od razu przejść do odczytu. Czyli ten szybki test zajmie minimum twojego czasu. Zaczynamy?

Spójrz na poniższy obraz i postępuj zgodnie z punktami, o których napisaliśmy. Obraz w teście to iluzja optyczna. Jeśli nie myślisz zbyt długo, ale automatycznie odpowiesz, co zobaczyłeś jako pierwsze, to dałeś upust swojej podświadomości. A twoja podświadomość to skarbnica cennych informacji.

Odczyt testu

Jeśli zobaczyłeś twarz

Twoim priorytetem jest teraźniejszość. Nie żyjesz złudzeniami i marzeniami o przyszłości. Jednocześnie udało ci się oderwać od przeszłości, nawet jeśli coś w niej cię uciskało i wyrzucało z równowagi. Potrafisz żyć pełnią życia tu i teraz. Oczywiście zastanawiasz się nad konsekwencjami swoich działań w teraźniejszości, ale nie planujesz kilku lat do przodu.

Jeśli zobaczyłeś mężczyznę z książką

Wszystkie twoje myśli skupiają się na przyszłości. Zdecydowanie zwracasz uwagę na to, jak twoje działania w teraźniejszości mogą wpłynąć na twoją przyszłość. Z tego powodu musisz się wielu rzeczy wyrzec. Na przykład chcesz oszczędzać na mieszkanie, masz klarowny plan finansowy. Dlatego odmówisz sobie zakupu nowej torby teraz, bo nie wpisuje się to w twoje przyszłe plany. Ale zastanów się, czy w ten sposób nie przegapisz wielu rzeczy w życiu.

Jeśli zobaczyłeś jabłka

W teraźniejszości ciągle starasz się pozyskać wsparcie przeszłości. Lubisz zagłębiać się w siebie, analizować sytuacje sprzed kilku lat. Szukasz swoich błędów, aby ich nie powtórzyć. Doświadczenia minionych lat są dla ciebie ważne. Jednak często zdarza się, że myśli o starych porażkach cię zżerają. Ale myśli o sukcesach sprzed dawna mogą cię inspirować. Najważniejsze to nie utknąć całkowicie w przeszłości, bo wtedy przegapisz zarówno teraźniejszość, jak i nie zbudujesz przyszłości.

Podobał ci się test? Zgadzasz się z jego wynikami?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: