„Pokaż dziecko lekarzowi!” Dlaczego wygląd syna Paris Hilton przestraszył ludzi.

Jak zapewne wiesz, wielu celebrytów jest przedmiotem kpiny internautów. Co więcej, kąśliwe komentarze dotknęły nawet Keanu Reevesa. Jednak dzisiaj celem hejterów stało się dziecko. Otóż Paris Hilton pochwaliła się swoim synem, który ma już 10 miesięcy. Modelka jest niesamowicie dumna ze swojego dziecka. Ale użytkownicy, najwyraźniej, mają nieco inne zdanie na ten temat. Co się stało i dlaczego celebrytka musiała zareagować na to, dowiesz się u nas w ciągu najbliższych kilku minut.

Paris Hilton pokazała swojego syna

Nie wszyscy celebryci często publikują zdjęcia swoich potomków. Do tej grupy należy także Paris Hilton. Oczywiście nie oznacza to wcale, że modelka nie kocha swojego syna. Wręcz przeciwnie, chroni go przed okrutnym i nieprzyjaznym światem. A dzisiejszy temat jest tego jasnym dowodem.

Otóż po tym, jak Paris Hilton pochwaliła się swoim synem na swoim blogu na Instagramie, w komentarzach otworzyło się prawdziwe piekło. Ale być może najpierw powinniśmy omówić same zdjęcia, prawda? Zatem na kadrze modelka pojawiła się w czarnej błyszczącej sukience maxi z odkrytymi ramionami. 10-miesięczne dziecko wtuliło się w ramiona swojej gwiazdowej matki.

Przy okazji, i jego strój był równie stylowy. Paris wybrała dla niego koszulkę Burberry z charakterystycznym kratowatym nadrukiem. Były także małe trampki tej samej marki. „Mój drogi anioł Phoenix po raz pierwszy przyjechał do Nowego Jorku” – czytamy w opisie do zdjęcia. I oczywiście uroczy uśmiech i jasnoniebieskie oczy nie mogły pozostawić nikogo obojętnym. Ale tu właśnie warto przypomnieć sobie komentatorów.

„Co z wami nie tak?”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Paris Hilton (@parishilton)

Otóż niektórym z nich wyraźnie brakowało taktu. Na przykład pojawiły się komentarze dotyczące rozmiaru jego głowy pod fotografiami Hilton i jej syna. Co więcej, ktoś nawet doradził modelce konsultację z neurochirurgiem dziecięcym, aby pozbyć się tak charakterystycznej cechy. Niemniej jednak tacy użytkownicy wyraźnie nie wzięli pod uwagę, że większość fanów Paris stanęłaby po przeciwnej stronie.

„Jak można znęcać się nad dzieckiem? Co z wami nie tak? To tylko dziecko”, „Jesteś wspaniałą matką, a twój syn jest doskonały. Zignoruj hejterów”, „Dorośli znęcają się nad dzieckiem. Powinniście się wstydzić.” Oczywiście taka reakcja jest całkowicie zrozumiała. Przecież są nawet tacy, którzy radzą Paris pomalować swojego syna na niebiesko na Halloween (odwołanie do filmu „Megamind”).

„Ludzie chore” Paris Hilton ewidentnie nie zamierzała tolerować czegoś takiego wobec swojego syna. Wkrótce więc pospieszyła z odpowiedzią na te ataki. „Są chorzy ludzie na tym świecie. Mój anioł jest zupełnie zdrowy. I tak, oczywiście, był u lekarza, po prostu ma duży mózg” – zapewniła modelka.

Warto zauważyć, że syn Hilton urodził się w styczniu 2023 roku. Chłopiec przyszedł na świat dzięki wynajętej surogatce. Również interesujące jest to, że Paris i jej mąż są niewiarygodnie dumni, że udało im się utrzymać wszystko w tajemnicy do narodzin dziecka. Sama celebrytka nie ukrywa faktu, że jest niesamowicie dumna z Phoenixa i nazywa go „swoim drogocennym aniołem”. Co więcej, modelce tak podoba się rola matki, że już myśli o drugim dziecku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: