88-letnia Sophia Loren zrobiła furorę swoim nowym wyglądem w Mediolanie.

Ostatnio legendarnej Sophie Loren przypadło obchodzić swoje 88. urodziny. Włoska aktorka i piosenkarka nie pojawia się ostatnio zbyt często publicznie. Ale każde jej wyjście jest wydarzeniem. Wydarzeniem było również pojawienie się Sophie podczas otwarcia jej nowej restauracji w Mediolanie. Tak, tak, gwiazda potrafi zaskakiwać nie tylko na scenie. Okazuje się, że jest także ekspertką w gotowaniu, co ostatecznie zaowocowało otwarciem restauracji noszącej jej imię. Dowiedz się więcej o tym, jak przebiegło otwarcie nowej restauracji Sophie Loren i jak teraz wygląda w naszym artykule.

Jak teraz wygląda Sophia Loren

Sophia Loren nie pojawia się już tak często publicznie, jak kiedyś. Teraz gwiazda woli spokojny i cichy tryb życia. Sophie spędza dużo czasu w swojej włoskiej willi. Ale gwiazda nie mogła przegapić otwarcia restauracji nazwanej jej imieniem. I swoim pojawieniem się na tym wydarzeniu wywołała prawdziwą sensację. W internecie pojawiło się kilka uderzających fotografii, które zaskoczyły fanów tej gwiazdy.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sophia Loren Restaurant (@sophialorenrestaurant)

A to, co zadziwiło fanów, to to, że w wieku 88 lat Sophie wygląda po prostu cudownie. Wcale nie przypomina tych zrzędliwych babć, które siedzą przy wejściu i omawiają wszystko i wszystkich. Sophia Loren to wspaniała dama w każdym wieku.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sophia Loren Restaurant (@sophialorenrestaurant)

Styl gwiazdy Na to wydarzenie gwiazda wybrała wyszukany strój, który podkreślał doskonały gust Sophie. Był to garnitur od Giorgio Armani. Rzucająca się w oczy biżuteria dodawała szyku do prostego stroju. Sophie potrafi ubierać się w taki sposób, że ma się ochotę patrzeć na jej wizerunek.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sophia Loren Restaurant (@sophialorenrestaurant)

„Zawsze piękna od środka i na zewnątrz. Wydaje się, że otwarcie restauracji było fantastyczne”, „Wspaniała Sophie”, „Podziwiam Sophie jako aktorkę. Ale chciałbym także pójść do jej restauracji”, „Ona jest wspaniała, wyjątkowa, zawsze elegancka i pełna życia”, „Wieczna dama kina, największa na świecie” – komentują użytkownicy zdjęcie z otwarcia restauracji Sophie Loren.

Wiek robi swoje Podczas tego wydarzenia Sophia Loren była w towarzystwie swojej rodziny. Aktorkę prowadził za rękę jej syn Carlo. Obok byli również wnuki gwiazdy Beatrice i Vittorio. Oczywiście wiek gwiazdy daje o sobie znać. Sophie już z trudem chodzi i nie może długo stać, zwłaszcza że jej problemy z zapaleniem stawów pogorszyły się. Dlatego bliscy zawsze byli przy niej na wydarzeniu, dosłownie wspierając Sophię Loren.

Czy podoba ci się Sophia Loren? Uważasz, że gwiazda świetnie wygląda jak na swój wiek?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: