„Cieszę się, że nie zostałem jej mężem.” Alex Rodriguez skomentował ślub JLo.

Jennifer Lopez i baseballista Alex Rodriguez spotykali się przez cztery lata. Para była na tyle poważna, że planowali już ślub. Jednak nie doszło do małżeństwa. Rodriguez i Lopez się rozstali, a zaręczyny zostały odwołane. Niemniej jednak byli byli kochankowie pozostali w dobrych stosunkach. Sportowiec przyznaje: był zdziwiony, dowiedziawszy się, że krótko po ich rozstaniu Lopez związała się ze swoim byłym. Ale jaki był ostatni komentarz Alexa Rodrigueza dotyczący ślubu J.Lo i Bena Afflecka!

Komentarz Alexa Rodrigueza: zastrzeżony, ale z serca

Historia nieudanej pary

Obecnie niewielu ludzi pamięta prawdziwe powody rozstania piosenkarki z baseballistą. Ten punkt nie był szczególnie omawiany w prasie. Obydwóm, Alexowi i Jen, korzystało, żeby puścić sprawy płazem. Dopiero później, gdy Lopez już całkowicie oddała się romansowi z Affleckiem, wścibscy dziennikarze dowiedzieli się: sprawa była bardzo delikatna!

Jennifer Lopez po prostu przestała ufać swojemu narzeczonemu. Ponadto podejrzewała go o zdradę! Sam Rodriguez twierdzi jednak, że był wierny swojej gwiazdorskiej narzeczonej. Ale sama podejrzliwość wystarczyła JLo. Przyjaciółka piękności powiedziała: „Para ta miała zbyt wiele nierozwiązanych problemów.”

Tajemnica Alex i Jen

„Lopez nie chciała godzić się z obawą o zdradę unoszącą się w powietrzu. Ostatnio czuła się nieszczęśliwa wokół Alexa. Zaufanie zniknęło. Nie miało już znaczenia, czy Rodriguez naprawdę „poszedł w lewo”, powiedział informator. Ale pod koniec związku para rzeczywiście zbliżyła się za bardzo do pewnej Madison LeCroy, gwiazdy reality show.

Jednak ani Lopez, ani Rodriguez nie chcieli głośnego skandalu. Byli kochankowie rozeszli się jako przyjaciele. Tak, po wznowieniu romansu z Affleckiem, Jennifer usunęła wszystkie zdjęcia z Alexem z internetu. I jednocześnie zakończyła swoją relację biznesową z baseballistą. Ale wszystkie te procesy miały miejsce tak jak najbardziej przyjacielsko.

Reakcja na ślub

Sam Rodriguez potwierdza, że nie wierzył w ostateczne zerwanie z Lopez. Czekał, aż Jen opamięta się i wróci. Wiadomość o nowym związku piosenkarki z jej byłym zaskoczyła Alexa. Warto oddać atlecie sprawiedliwość: poradziwszy sobie z pierwszym szokiem, Rodriguez zaakceptował sytuację i próbował pozostać przynajmniej przyjacielem dla Lopez.

Oczywiście po głośnym ślubie Bena i Jennifer dziennikarze zaczęli oblegać Alexa! Wszystkich interesowało usłyszenie punktu widzenia nieszczęśliwego kochanka Lopez. Ale miłośnicy „pikantnych” sensacji byli rozczarowani. Jak prawdziwy dżentelmen, baseballista życzył swojej byłej jasnej przyszłości.

Złote słowa

„Moje relacje z Jennifer były niesamowitym doświadczeniem. Życzę tylko tego najlepszego dla niej i jej pięknych dzieci!” powiedział Rodriguez. Ponadto Alex przyznał, że Ben Affleck okazał się o wiele lepszym mężem dla Lopez, niż mógłby nim być on sam. Sportowiec przyznał z uśmiechem: „Szczerze mówiąc, nawet cieszę się, że mnie nie wybrała. Prawda, boję się, że mnie zabijesz za takie słowa. Ale gdzie można pójść przeciwko prawdzie?” Żywy przykład dla wielu byłych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: