„Co ona zrobiła ze sobą?” Była żona Schwarzeneggera zmieniła się nie do poznania.

„To już czas, aby Hollywood przestało z plastyczną chirurgią”, takie wnioski wyciągnęli użytkownicy Internetu, gdy zobaczyli świeże zdjęcia byłej żony Arnolda Schwarzeneggera. 66-letnia Maria Shriver pojawiła się na ulicach Los Angeles bez makijażu i została złapana przez paparazzi. Jednak wielu nie rozpoznało nawet tej kobiety. Faktycznie, w dzisiejszej Marii trudno dostrzec piękną kobietę, jaką kiedyś była. Opowiemy wam i pokażemy, jak obecnie wygląda była żona Żelaznego Arnolda.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gala Magazine Germany (@gala_magazin)

Maria Shriver zmieniła się nie do poznania Dziennikarka Maria Shriver, która zaledwie w zeszłym roku oficjalnie rozwiodła się z mężem Arnoldem Schwarzeneggerem, została złapana na ulicach Los Angeles. Kobieta wydawała się iść gdzieś w sprawach służbowych – z papierami, portfelem i telefonem. Maria miała dość swobodny strój. Miała na sobie czarne legginsy i białą koszulkę. Trochę związała swoje włosy z tyłu głowy. Ale to, co przyciągnęło uwagę wszystkich na najnowszych zdjęciach, to nie to wszystko, ale twarz dziennikarki. Maria zmieniła się nie do poznania!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @cowboycopus222

Wszystkie te transformacje, które widzisz na zdjęciach w wyglądzie Shrivery, wydają się wynikiem wielu operacji plastycznych. I to niezbyt udanych. Choć użytkownicy sugerują inne opcje. Na przykład problemy zdrowotne. Lub nawet wypadek, w którym kobieta mogła uczestniczyć, ale nie było to reklamowane. Tak czy inaczej, Maria otrzymała niezbyt miłe komentarze po nowych zdjęciach.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от First Curiosity (@firstcuriosity)

„To jest przykład dla wszystkich tych, którzy chcą oszukać naturę”, „Nie możesz tego zrobić ze sobą, jeśli to jest plastik”, „A ja myślę, że to nie plastik, a wręcz jego brak. Wydaje się, że przestała dbać o siebie”, „Ma wszystkie szanse, żeby prześcignąć Donatellę Versace pod względem wyglądu. Kiedyś była tą kobietą o drogiej urodzie, ale teraz to straszne”, „Pomyślałem, że to makijaż. Szkoda, że człowiek ma taką sytuację”, „To się nazywa starość”, „Rozumiem, że to wiek, ale ona ma 66 lat, nie 96”, „Co ona zrobiła ze sobą?” – piszą użytkownicy w internecie.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Berk Yılmaz (@hollywoodyuzleri)

Maria Shriver i Arnold Schwarzenegger Siostrzenica Johna F. Kennedy’ego, Maria Shriver, była zamężna z Arnoldem Schwarzeneggerem przez 25 lat. Ciekawe jest, że po tym jeszcze przez kolejne dziesięć lat rozwodzili się oficjalnie. Wszystko zakończyło się dopiero w zeszłym roku. Mimo że para rozstała się już w 2011 roku.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Terminator fan 🤖😍😎❤ (@terminatorworld)

Arnold i Maria wychowali razem czwórkę dzieci. Wszystko wydawało się być w porządku w rodzinie. Ale po srebrnej rocznicy ślubu Arnold postanowił coś wyznać żonie. Jak się okazało, miał nieślubne dziecko z ich gosposią. Ta „urocza” wiadomość była końcem dla pary. Niedawno dowiedzieliśmy się, że po wszystkich sprawach Maria pozwała Arnolda o połowę jego fortuny.

Podobała ci się para Maria i Arnold?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: