Dlaczego Brad Pitt prawie stracił życie po zerwaniu z Jennifer Aniston.

Fani Jennifer Aniston wciąż pamiętają, jak niemiło potraktował swoją żonę, zdradzając ją z koleżanką z planu Angeliną Jolie. Wielu nawet chełpi się, że aktorowi na końcu również nie udało się związać z tą aktorką. Chociaż cała ta historia to przeszłość, po wielu latach pojawiają się interesujące szczegóły. Na przykład fakt, że Brad Pitt poważnie zachorował po rozstaniu z Jennifer Aniston. Wtedy nie było czasu na żarty, bo życie aktora było zagrożone. Tak więc nie wierzcie w karmę i bumerangi losu.

Jak Brad Pitt zerwał z Jennifer Aniston

Jennifer i Brad byli długoletnią wzorową parą dla fanów. Ale smutny okres zaczął się w ich rodzinnej oazie po zdjęciach do filmu „Pan i Pani Smith”. Bradowi trudno było oprzeć się pociągającej urodzie Angeliny Jolie, z którą grał w filmie małżeńskim. Chemia między gwiazdami była zauważalna gołym okiem. Co z żoną, co z cichą oazą rodzinną z Aniston? Wydaje się, że ciepło domu Jen nie odpowiadało Bradowi; chciał „wiecznych wakacji”.

Oczywiście było to ciosem dla Jennifer. Czuła się oszukana i złamana. Żyjesz z ukochanym przez pięć lat, a potem pojawia się nowy na horyzoncie. To przykre, co tu dużo mówić. Dobrze, że Pitt przynajmniej znalazł odwagę, by zakończyć związek ze swoją żoną, a nie kontynuować oszukiwanie jej, przeszkadzając jej w rozpoczęciu nowego życia.

Brad Pitt po zerwaniu z Jennifer Aniston: straszna choroba aktora

Gdy wszystko skończyło się z Jen, nasz męski facet rzucił się w ramiona Angeliny na skrzydłach miłości. Prawie natychmiast para udała się do Afryki. Tylko ta podróż dla Pitta prawie zakończyła się tragicznie.

W Etiopii Jolie musiała załatwić sprawy z adopcją dziewczynki Zahara. Ale gwiazda nie wybrała najlepszego momentu na to. W kraju szalała wówczas zakaźna infekcja meningokokowa. Wywoływała poważne komplikacje u wielu osób. Ponadto zanotowano wiele zgonów.

Podczas gdy podróż dla Angeliny przebiegała pomyślnie, Bradowi udało się złapać infekcję. Aktor czuł się tak źle, że po powrocie do Ameryki przez dość długi czas spędził na oddziale intensywnej opieki. A potem leżał w domu, dochodząc do siebie. Po afrykańskiej podróży Pitt nie wrócił do pracy szybko.

Co ciekawe, Brad cierpiał na inną formę zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych niż Afrykańczycy. Lekarze nie ujawnili szczegółów, ale ten fakt jest pewny. Jakąkolwiek formę choroby miał Pitt, miał z tym naprawdę trudno. Aktor doświadczył wszystkich „uroków” tej choroby. Miał okropny ból głowy, wysoką gorączkę i często było mu niedobrze.

Czy życie ukarało Brada?

Po tej historii nieuchronnie myśli się o karmie. Pitt źle traktował Aniston, i wszystko wróciło do niego jak bumerang. Prawda, w historii rozstania Brada i Jennifer każdy obwinia swojego czarnego charakteru. Ktoś nazywa Jolie rozbójniczką domową, ktoś wyzywa Brada.

„Jaka jest podłość ich rozstania? Spotkałem kogoś innego i szczerze mu o tym powiedziałem. Nie wiem, jak można było wtedy nie zakochać się w Angie. To życie”, „Z Jennifer byli szczęśliwą parą, oboje mieli słońce i iskrę w oczach! To jest miłość! Ale wtrąciła się Jolie, musiała rozbić rodzinę, zwyciężyć, zniszczyć. Ona jest narcystyczna”, „Zawsze byłem za Jen właśnie dlatego, że to jest legalna żona. Ale z męskiego punktu widzenia oczywiście Jolie wyglądała jak przyprawa, a Jen jak spokojna, wygodna przyjaciółka. Pitt, jak mówią, zaplątał się w trudne życie. Dostał to, czego chciał na koniec”, komentują użytk

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: