Jak 56-letnia kobieta urodziła swoją wnuczkę. Nosiła dziecko dla swojego syna i synowej.

Ta niesamowita historia 56-letniej matki, która urodziła swoją wnuczkę, opowiada, jak to się stało. Prawdopodobnie od razu pomyślisz, że to jest jakiś błąd. Jednak wszystko jest dokładne! Ponieważ para nie mogła sama mieć dziecka, kobieta faktycznie urodziła dziecko dla swojego syna i jego żony. Kiedy synowej naszej bohaterki trudno było zajść w ciążę, sama Nancy zaoferowała pomoc. Zatroszczyła się o to, aby spełnić pragnienie swojego syna i jego żony, aby powiększyć rodzinę. Hannah, zdrowa dziewczynka, to wnuczka Nancy; urodziła się, gdy Nancy miała 56 lat.

Cud narodzin: jak kobieta urodziła dziecko dla swojego syna i jego żony

Hannah Hawk niedawno się urodziła, a Cambria Hawk, synowa naszej bohaterki, niedawno opublikowała film na Instagramie, ogłaszając to. „Ona [moja córka] jest z nami, a moje serce mogłoby eksplodować” – napisała mama jako opis do zdjęcia. Jest bez skazy pod każdym względem.

Film obejmował Nancy, teściową Cambrii, i składał się z kilku krótkich fragmentów. To, że była w szpitalnym łóżku podczas ciąży, zaskoczyło jej subskrybentów.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Cambria Hauck (@cambriairene)

Silne pragnienie posiadania więcej dzieci

Cambria wyjaśniła, że nie jest już w stanie zajść w ciążę. Matka urodziła dwie pary bliźniaków. Miała problemy podczas ostatniego porodu, co wymagało natychmiastowej histerektomii.

Cambria twierdziła, że ona i jej mąż Jeff pragnęli drugiego dziecka. Aby zrealizować swój pomysł, chcieli skorzystać z postępu medycyny. Cambria wyjaśniła, że ostatecznie zrezygnowali, ponieważ nie chcieli niepotrzebnie narażać jej zdrowia.

Teściowa z wielkim sercem Nancy, 56-letnia matka Jeffa, wkroczyła w tym momencie, aby uratować sytuację. Kobieta uważała, że może urodzić kolejne dziecko dla swojego syna, pomimo że ma już pięcioro dzieci. Nancy martwiła się szczególnie o to, że jest „za stara”, jak to określiła. Mimo to podjęła decyzję, aby dać swojemu synowi i synowej tę szansę na spełnienie ich marzeń.

Synowa stwierdziła, że nie uważała sugestii od swojej teściowej za dziwną. Jeff i Cambria pozwolili Nancy nosić ich nienarodzone dziecko. 56-letnia kobieta, według ekspertów po badaniach medycznych, była fantastycznym wyborem dla pary pomimo swojego wieku. Zarodki zostały przeszczepione Nancy. Hannah, zdrowa dziewczynka, urodziła się po donoszeniu ciąży aż do końca. Poród trwał dziewięć godzin.

Szczęśliwe zakończenie „Wszystko poszło świetnie” – wykrzyknęła promienna babcia. Jesteśmy przeszczęśliwi, że Hannah dołączyła do naszej rodziny. Nancy dodała, że po urodzeniu dziecka musiała zmierzyć się z zupełnie nowymi emocjami. Kobieta przyznała, że rozważała zatrzymanie dziecka dla siebie, zamiast oddania go synowi i synowej.

Cambria jest ogromnie wdzięczna swojej ukochanej teściowej, którą opisuje jako „niesamowitą pod każdym względem”. Coraz więcej kobiet po pięćdziesiątce może zostać matkami dzięki niesamowitym postępom medycznym. Inną 56-letnią kobietą, która niedawno urodziła dziecko, jest aktorka Claudia Raia. O tym wcześniej pisaliśmy.

Czy historia Nancy cię zainspirowała? Jak się czujesz wobec takich wydarzeń?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: