Jak bogacz i młoda piękność udowodnili, że nie są razem dla pieniędzy.

Miłość i związki mogą być trudnym tematem do rozmowy. A jeśli dodać do tego społeczne normy i bogactwo, to tym bardziej. Dlatego dzisiejszy temat jest bardzo nietypowy i kontrowersyjny: miliarder poślubił młodą modelkę. Różnica wieku między mężczyzną a kobietą wynosi ponad 40 lat. A siedmiorg dzieci miliardera wątpi w intencje młodej pasji ich ojca. Niemniej jednak szczęśliwa para stanowi dla nas wszystkich przypomnienie, że miłość przekracza materialne posiadania i różnice wiekowe. Sprawdźmy, czy krytyka dzieci miliardera wobec tego związku jest uzasadniona.

Nie pytaj o wiek, bo miłość nie zadaje pytań Naszym bohaterem jest dzisiaj Eduardo Francisco Costantini, 76-letni argentyński przedsiębiorca zajmujący się nieruchomościami, który niedawno poślubił uroczą 30-letnią modelkę Elina Fernandez. Tworzą wspaniałą parę! Jednak w najbliższym otoczeniu Eduarda są sceptycy, którzy uważają, że Elina może być z nim tylko dla pieniędzy. Nawiasem mówiąc, szacuje się, że majątek Eduarda wynosi 1,2 miliarda dolarów.

Mimo wątpliwości Eduardo nie boi się wyrażać swojej miłości do młodej żony. A Elina otwarcie wyznaje miłość do swojego męża. Ostatnio opublikowali kilka pięknych zdjęć ze swojego miesiąca miodowego. Modelka nazywa Eduarda „miłością swojego życia”.

W wywiadzie udzielonym magazynowi po ślubie Elina złożyła szczere wyznanie. „Ludzie krytykują nas w mediach społecznościowych, nie znając czystości naszych uczuć. Poza tym mam starą duszę, a on ma młodą. Z nas dwojga Eduardo jest najbardziej energetyczny. Trudno za nim nadążyć” – powiedziała 30-letnia modelka.

Eduardo podziwia swoją ukochaną, jak przeżywa życie pełną parą, jak łatwo pokonuje problemy fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Warto zauważyć, że Elina jest argentyńską top modelką. Dzięki jej determinacji udało jej się osiągnąć szczyty kariery. Nawiasem mówiąc, top modelki dobrze zarabiają. Dlatego sceptycy powinni dobrze się zastanowić, zanim zarzucą Elinie komercjalizm i fakt, że wybrała sobie bogatszego męża.

Jak para postanowiła związać się węzłem Elina, pracująca w branży mody, podróżuje po całym świecie. Żyje marzeniem! Dziewczyna pracuje jako modelka od wielu lat i ma duże doświadczenie. Jasne jest, że Eduardo jest dumny z osiągnięć swojej żony i wspiera ją we wszystkich jej przedsięwzięciach.

Mówi się, że para poznała się w muzeum, a dziewięć miesięcy później wzięli ślub podczas wystawnego ślubu przed swoimi bliskimi. Miłość nie zna wieku. Istnienie prawdziwych uczuć może rozwijać się na każdym etapie życia, jak demonstrują Eduardo i Elina.

W komentarzach wyślijmy parze najlepsze życzenia!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: