Jak dziewczyna straciła 200 kg i zmieniła swoje życie.

Teraz, w erze pozytywnego podejścia do ciała, wielu doradza nie być smutnym z powodu kilku dodatkowych kilogramów. Jednak co zrobić, gdy nadmierna waga uniemożliwia pełne życie lub nawet poruszanie się, nie tylko na ulicy, ale przynajmniej wokół domu? Otóż w takim przypadku trzeba wziąć wszystko w swoje ręce. Tak właśnie postąpiła nasza dzisiejsza bohaterka, Amber Rushdie. Był czas, gdy dziewczyna ważyła prawie 300 kg, ale udało jej się zmienić swoje życie.

Historia Amber Rushdie, która zdołała schudnąć 200 kg Problem nadwagi jest dość dotkliwy na świecie. Aby zachęcić ludzi do utraty wagi i prowadzenia zdrowego stylu życia, tworzy się nawet różnego rodzaju programy telewizyjne. I jeśli taki content wydaje się rozrywkowy dla widzów, to uczestnicy wcale się nie śmieją. Bo muszą ciężko pracować, aby pozbyć się tych niechcianych kilogramów.

Amber Rushdie również stała się uczestniczką takiego programu, a mianowicie amerykańskiego show „My 600-lb Life”. Kiedy dziewczyna trafiła do projektu, jej waga osiągnęła 300 kg. Wtedy Amber miała zaledwie 24 lata. Młoda dziewczyna, która była gotowa do prowadzenia aktywnego stylu życia, uczenia się, podróżowania i zabawy, praktycznie nigdy nie opuszczała murów swojego domu.

Faktem jest, że dla Amber było to fizycznie trudne. Miała trudności z poruszaniem się po domu. Wychodziła tylko na zewnątrz, żeby pójść do sklepu. Przy tym Amber poruszała się nie za pomocą swoich dwóch nóg, ale na wózku elektrycznym. Młoda dziewczyna miała trudności z zaspokojeniem podstawowych potrzeb. Na przykład nawet wzięcie prysznica było dla niej wyzwaniem.

Jak Amber trafiła do telewizji reality W 2015 roku Amber zdała sobie sprawę, że nie może dłużej żyć w taki sposób. Trudno jest walczyć z taką krytyczną nadwagą samemu, dlatego dziewczyna postanowiła skorzystać z pomocy programu „My 600-lb Life”, gdzie Amber otrzymała wsparcie i pomoc.

W rezultacie dziewczyna była w stanie schudnąć aż 200 kg! Na początku jej celem było jedynie 10 kg. Ta pierwsza liczba była bardzo ważna, ponieważ tylko jeśli Amber straciłaby 10 kg wagi, mogła poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Wszystko się udało, i operacja została pomyślnie przeprowadzona.

Po tym Amber zaczęła kontrolować swoją dietę i starała się być bardziej aktywna fizycznie. Dziewczyna kochała fast foody, słodkie napoje gazowane i smażone jedzenie. Ale musiała zrezygnować z tego wszystkiego. Pierwszy rok, kiedy dziewczyna ciężko pracowała nad swoim celem, przyniósł jej dobre rezultaty. Amber schudła 70 kg. To było inspirujące, więc kontynuowała swoje starania.

Jak zmieniło się życie bohaterki Minął kolejny rok, a Amber straciła kolejne 100 kg. Teraz łącznie dziewczyna schudła 200 kg. Po tym jej życie się zmieniło. Amber zaczęła aktywnie prowadzić stronę na Instagramie. Teraz ponad 250 tysięcy subskrybentów śledzi nowości dziewczyny.

Gdy patrzysz na najnowsze zdjęcia Amber, zdajesz sobie sprawę, że teraz to zupełnie inna osoba. Eksperymentuje ze swoim wyglądem, uwielbia się stroić i robić zdjęcia na swoją stronę. Patrząc na liczbę zdjęć, staje się jasne, że dziewczyna teraz jest zadowolona ze swojego wyglądu i figury. Chociaż nie zatrzymuje się tam, nadal prowadzi zdrowy tryb życia.

Co sądzisz o transformacji Amber? Zgadzasz się, że jest świetna. Podziel się podobnymi historiami o utracie wagi w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: