Jak miłość do Barbie pomogła puszystej kobiecie schudnąć 90 kg.

Dla Kayli Lavend, Australijki mieszkającej teraz w Las Vegas, słowa „utrata wagi” i „Barbie” zawsze były synonimami. Lavender borykała się z nadwagą przez większość życia i często czuła się zniechęcona. Ale za każdym razem kobietę napędzała paląca miłość do Barbie, którą Kayla uwielbiała od dzieciństwa. W końcu wytrwałość i ciągła praca dokonały cudu! Teraz Kayla naprawdę przypomina Barbie i jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

Utrata wagi i Barbie: historia cudownej transformacji

Trudne życie Podczas gdy rówieśnicy małej Kayli objadali się wszelkimi smakołykami, dziewczynka była ciągle na dietach i ciężko pracowała na siłowni. Mała Lavender zmagała się z nadwagą od dzieciństwa. Ale Kayla nie wyglądała na pulchną osobę z powodu własnego apetytu!

Lekarze, którzy pracowali z dzieckiem, doszli do przygnębiającego wniosku dla pary Lavender. Kłopoty, które dręczyły ich córkę Kaylę, miały kilka przyczyn! Wrodzona skłonność do nadwagi, połączona z chorobą tarczycy i lipodemą, skazała uczennicę na dziesięciolecia cierpienia.

Kochająca rodzina Na szczęście Kayla miała wyjątkowe szczęście do rodziców i przyjaciół. Wierni przyjaciele nie opuścili dziewczyny w potrzebie. Rodzice natomiast szukali wszelkich sposobów, aby ułatwić życie córce. W międzyczasie obsypali ją prezentami, w tym Barbie, niesamowicie popularną lalką z bardzo inspirującym mottem.

Przypomnijmy sobie, że w latach, gdy dorastała Kayla, slogan lalek Barbie brzmiał: „Możemy wszystko!” Teraz kobieta przyznaje, że to właśnie Barbie zachęciła ją do podjęcia długiej drogi ku zdrowemu życiu. Radzenie sobie z wieloma wrodzonymi chorobami okazało się bardzo trudne, ale zdecydowanie było tego warte!

Nowe życie Obecna Kayla Lavend jest zupełnie inna niż jej dawne ja. Kobieta przestrzega ścisłej diety i regularnie trenuje na siłowni. Ćwiczenia siłowe stały się panaceum dla Kayli, dzięki którym utrzymuje dobrą formę. Pani Lavender jest przekonana, że silne mięśnie są idealne dla charakterystycznego różowego koloru Barbie!

 

Oprócz tego Kayla przeszła kilka operacji mających na celu złagodzenie jej wrodzonych problemów. No, ostateczna interwencja chirurgiczna dla byłej pulchnej to gastroplastyka rękawa. Dzięki operacji żołądek Kayli znacznie zmalał, co ułatwiło kobiecie kontynuowanie zdrowego życia.

Z 155-kilogramowej damy Kayla Lavend stała się 65-kilogramową wysportowaną zawodniczką. Ale we wszystkich swoich wywiadach piękność podkreśla, że bez inspiracji, jaką otrzymała od swoich ulubionych lalek, trudno byłoby jej poradzić sobie z takim zadaniem. Dla Kayli utrata wagi i Barbie są nierozłącznie ze sobą związane. Jak widać, Barbie jest naprawdę zdolna zmieniać życie ludzi na lepsze!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: