Kim jest najpiękniejsza babcia-modelka na świecie

Piękno nie zna wieku, a Yasmina Rossi jest ucieleśnieniem tej prawdy. W wieku 67 lat nie tylko dorównuje młodszym modelkom, ale także prezentuje niesamowitą wielkość i elegancję, które fascynują każdego, kto zobaczy kobietę na zdjęciu. Yasmina to modelka dojrzałego wieku i prawdziwy symbol tego, że wiek to tylko liczba, ale styl i piękno towarzyszą nam przez całe życie. Ta kobieta uważana jest za najpiękniejszą babcię-modelkę na świecie. Dowiedz się więcej o niej i sprawdź, czy to naprawdę jest prawda.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Yasmina Rossi (@yasmina.rossi)

Narodziła się gwiazda: jak Yasmina Rossi stała się tym, kim jest teraz Yasmina Rossi urodziła się na Korsyce. Jej życiowa ścieżka nie może być uznana za typową dla branży modelingu. Nie rozpoczęła kariery w młodości, jak zazwyczaj robią modelki. Wręcz przeciwnie, karierę w modelingu rozpoczęła w momencie, gdy dziewczyny już „przechodziły na emeryturę”. Yasmina zaczęła kroki w tej branży, gdy miała już ponad 30 lat. Oczywiście nikt nie mówi, że 30 lat to stary wiek, ale w modelingu, podobnie jak w sporcie, wiek często odgrywa istotną rolę.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Yasmina Rossi (@yasmina.rossi)

Yasmina ma profil na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje swoje zdjęcia subskrybentom. Modelka-babcia ma ich niemało – prawie 60 tysięcy.

Niezrównana Yasmina zdobyła nie tylko serca widzów na wybiegach, ale także zaufanie i uznanie najbardziej prestiżowych marek modowych. W przypadku Yasminy Rossie przebywanie w złotym wieku nie jest przeszkodą w karierze w branży modelingu, ale wręcz przywilejem. Słynne francuskie i niemieckie marki chętnie zapraszają Yasminę Rossie do udziału w ich kampaniach reklamowych.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Yasmina Rossi (@yasmina.rossi)

Na łamach kolorowych magazynów i w reklamach elegancka figura Yasminy Rossie i jej pewne spojrzenie przyciągają uwagę widzów i kupujących. Jednak ta kobieta nie ogranicza swojej aktywności tylko do kariery w modelingu. Yasmina ma odwagę i talent, by spróbować swoich sił w nowych dziedzinach. Jej ambicje i miłość do sztuki przyniosły ją na duży ekran. Zagrała w kilku filmach, w tym „Timeless Beauty” i „The Pastures”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Yasmina Rossi (@yasmina.rossi)

Niesamowite włosy kobiety Pojęta siwa fryzura Yasminy Rossie stała się integralną częścią jej unikalnego wyglądu i jedną z jej najbardziej rozpoznawalnych cech. Obecnie wielu ludzi próbuje pozbyć się siwych włosów i zachować młody wygląd. Jednak Yasmina odrzuca chemiczne farbowanie włosów i dumnie prezentuje swoje długie srebrne kosmyki.

Jej zdecydowana decyzja o zachowaniu siwych włosów świadczy o sile charakteru i pewności siebie. Yasmina inspiruje wiele kobiet na całym świecie do ponownego rozważenia stereotypów dotyczących piękna i wieku. Jej siwe włosy stały się symbolem dojrzałości i godności, które, podobnie jak młodość, mogą być piękne i atrakcyjne.

Sekrety piękna Yasminy Rossie Unikalne podejście Yasminy do żywienia i ćwiczeń pomaga jej utrzymać smukłą talię, klarowną twarz i smukłe nogi, a co najważniejsze, czuć się jak najlepiej.

Yasmina przez długi czas badała swoje nawyki żywieniowe i odkryła prostą, ale skuteczną filozofię – dbać o ciało i ducha. Zrezygnowała z przetworzone

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: