W 2015 roku pulchny chłopak zaprowadził swoją 220-kilogramową narzeczoną do ołtarza. Dziś małżonkowie są nie do poznania.

Historia nietypowej pary, Lexi i Danny’ego Reeda, rozpoczęła się w 2007 roku. Relacja kochanków rozwijała się jak zwykle, pomimo tego, że Lexi zmagana była problemami zdrowotnymi. Ale kiedy tylko coś szło nie tak, Danny wspierał swoją ukochaną. I w 2015 roku Reedowie stali się małżeństwem. Wtedy Danny był nadal pulchny, podczas gdy Lexi ważyła solidne 220 kilogramów! Ale podczas ceremonii ślubnej para, oprócz tradycyjnej przysięgi, złożyła sobie jeszcze jedno obietnicę…

Historia nietypowej pary: wspólne próby Lexi i Danny’ego Reeda

Nie ma dnia bez trudności Lexi cierpiała na zaburzenia jedzenia przez całe swoje życie. Od dzieciństwa dziewczyna była pulchniejsza niż jej rówieśnicy, a z wiekiem nabyła nawyk zjadania wszystkich swoich licznych kłopotów wszystkim, co wpadło jej w ręce. Jednak jej rówieśnicy zawsze szanowali Lexi za jej radosne usposobienie i pogodę ducha.

W 2007 roku Lexi spotkała Danny’ego. Przyszli małżonkowie polubili się od pierwszej sekundy spotkania. Z przyjacielskiej relacji szybko wyrosło przyjaźń, a potem Lexi i Danny zostali parą. Niestety, szczęście w jej życiu osobistym nie naprawiło problemów z jedzeniem Lexi…

Droga do sukcesu Jednak kształt jego ukochanej nie powstrzymał Danny’ego przed zaoferowaniem dziewczynie swojej ręki i serca. W 2015 roku Lexi i Danny Reed stali się małżeństwem. Wtedy, tuż przed ołtarzem, nowożeńcy złożyli sobie przysięgę, że będą razem pracować nad rozwiązaniem problemu, który ich obu dręczył. Zauważ, że Lexie i Danny mieli bardzo dobre powody do tego.

I nie mówimy tylko o problemach zdrowotnych wynikających z tego stylu życia! Widzisz, Danny i Lexi poważnie myślą o zostaniu rodzicami. Ale przy takich rozmiarach było przeciwwskazane, aby małżonkowie myśleli o potomstwie. Jak widać, para miała poważną motywację do utraty wagi…

Niespodziewana przeszkoda Lexie i Danny zbliżali się do swojego celu w szybkim tempie. Ale w lutym 2022 roku dziewczynę zaatakowała nieznana choroba. Lekarze musieli ciężko pracować, zanim udało im się zidentyfikować problem. Lexi Reed padła ofiarą kalcyfilaksji, niezwykle rzadkiego zespołu charakteryzującego się masowymi odkładami wapnia w naczyniach krwionośnych i miękkich tkankach osoby.

Szczęśliwe zakończenie Na szczęście dziewczyna pokonała chorobę i zaczęła powracać do zdrowia. Wsparcie męża bardzo jej pomogło. Życie Danny’ego w tym czasie składało się z pracy, treningów i opieki nad Lexi. Chłopak spędzał dni i noce w szpitalu. A teraz towarzyszy swojej wyzdrowiałej żonie na siłowni, wpajając jej pewność w szczęśliwą przyszłość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: