Ludzie nie wierzą, że żona Scotta jest z nim z miłości. Życie nietypowej pary.

Scott i Divine są szczęśliwie małżeństwem od kilku lat teraz. Codziennie obdarzają się nawzajem miłością i troską, udowadniając całemu światu, że nie trzeba być supermodelkami, aby to zrobić. Niestety, nie wszyscy są gotowi cieszyć się z ich szczęścia. Dlaczego użytkownicy Internetu są tacy złośliwi i jak nietypowa para sobie z tym radzi, dowiecie się z nami w najbliższych kilku minutach.

Scott i Divine

Bohater naszego artykułu choruje na twardzinę od wieku 13 lat. Jest to choroba autoimmunologiczna, która powoduje zapalenie skóry i innych obszarów ciała. W rezultacie Scott zmuszony jest spędzać większość życia w murach domu. Tak więc mieszkaniec Teksasu nie miał ani kolegów, ani nawet koleżanek.

Ale nie był mu pisany całe życie spędzić w klatce. W końcu pewnego dnia młody człowiek otrzymał wiadomość od Filipinki na Facebooku, która go pomyliła z kimś innym. Tak rozpoczęła się ich komunikacja, która (uwaga na spoilery!) radykalnie zmieniła życie zarówno Scotta, jak i Divine. A kto wie, możliwe, że dziewczyna uratowała życie swojemu przyszłemu mężowi.

Młodzi ludzie tak sobie przypadli do gustu, że wkrótce ich przyjacielska komunikacja przerodziła się w związek na odległość. Dzięki urodzie Filipinki Scott podjął decyzję w wieku 22 lat: powinien zacząć żyć pełnią życia. Biorąc pod uwagę, że był na to wystarczająco zdrowy, mężczyzna nie tylko dostał pracę, ale również poleciał na drugi koniec świata do Divine.

„Zawsze będziesz musiał coś poświęcić”

Należy zauważyć, że lekarze zabronili Scottowi podróżowania. I nie było mowy o lotach. Powodem takich zakazów był niski poziom tlenu młodego człowieka. Ale miłość, jak wiadomo, nie zna słowa „nie”. Tak więc przez kilka lat bohater naszego artykułu sześć razy poleciał na Filipiny, aby zobaczyć swoją ukochaną.

Jego krewni również zauważyli korzystny wpływ na mężczyznę. Na przykład według nich Scott stał się znacznie pewniejszy siebie i oczywiście szczęśliwszy od początku swojego związku z Divine. Nawiasem mówiąc, to podczas jednej z tych podróży na Filipiny młody człowiek oświadczył się piękności. Kiedy przeniosła się do USA, szczęśliwi zakochani pobrali się.

W 2021 roku rozpoczęli swój blog na platformie społecznościowej TikTok. Tak więc małżonkowie dzielą się niektórymi detalami swojego życia z użytkownikami Internetu. Ale nie wszyscy potrafią zaakceptować fakt, że taka atrakcyjna dziewczyna wyszła za mąż z miłości. Co więcej, oskarża się ją o ściganie majątku Scotta i nawet zielonej karty.

„Jedyne, co mogę zalecić, to po prostu być cierpliwym. Bo związki na odległość są trudne. I zawsze będziesz musiał coś poświęcić”, przyznaje Scott, mówiąc o tajemnicy ich miłości. Ale Devine uważa, że ​​ważne jest także zaufanie sobie nawzajem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet