„Shiloh Jolie-Pitt ponownie zmieniła swój wizerunek. Fani złapali się za serca.

Jak się dowiedziano, Shiloh Jolie-Pitt zmieniła swój wizerunek. Z nowym stylem środkowa córka Angeliny Jolie i Brada Pitta została niedawno sfotografowana przez paparazzich na ulicach Los Angeles. Co ciekawe, nie wszyscy użytkownicy internetu docenili wygląd dziedziczki aktorów. Co sądzisz o tym?

Shiloh Jolie-Pitt zmieniła swój wizerunek

Jak pewnie już zauważyłeś, 17-letnia dziewczyna teraz może pochwalić się różowym jeżem na głowie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że eksperymenty z wizerunkiem dziedziczki celebrytek są dość radykalne. W końcu niedawno chodziła z długimi loczkami i błyszczała w sukienkach. Ale nie jest to takie złe, jak mogłoby się wydawać.

Widzisz, kiedyś Angelina sama była cierniem w oku swoich rodziców. Dlatego dość oczywiste, że Shiloh odziedziczyła od niej nie tylko cechy modelowego wyglądu, ale także buntowniczy charakter. Ponadto, jak możesz się domyślać, 17-latka próbuje znaleźć swój własny styl.

Warto zauważyć, że wiadomość o zmianie wizerunku Shiloh Jolie-Pitt podzieliła użytkowników internetu na dwie grupy. Tak więc niektórzy nigdy się nie nudzą podziwianiem odwagi dziewczyny i jej nowego wyglądu. „Jest taka piękna. Dokładna kopia mojej matki”, „Szkoda, że nie mam odwagi ogolić sobie głowy”, „Shiloh wygląda trochę jak Angelina w tym wieku. Również nie zależy jej na byciu piękną. Chociaż niewątpliwie jest piękna.”

Czy wszystko to wynika z wpływu Brada Pitta? Inni natomiast są przerażeni swobodą swojej córki Angeliny. Tak więc niektórzy użytkownicy internetu nie rozumieją, jak aktorka pozwoliła nawet córce na coś takiego i na pomalowanie włosów na różowy. Są także tacy, którzy uważają, że winny jest wpływ Brada Pitta. Przecież, jak wiadomo, Shiloh wielokrotnie opowiadała się za życiem z ojcem, a nie z matką.

Warto zaznaczyć, że paparazzi przyłapali Shiloh Jolie-Pitt na ulicach Los Angeles z nową fryzurą. Dziewczyna spotkała się ze swoim przyjacielem niedaleko restauracji Erewhon. Na spacer wybrała ciemną koszulkę z nadrukiem strzału w księżyc, jeansowe szorty i trampki. Całość uzupełnił ciężki plecak.

I bez względu na to, co mówią, Shiloh sama, najwyraźniej, jest niesamowicie szczęśliwa z nowego wizerunku. Przecież do niedawna wolała nosić kaptur, ukrywając swój wygląd przed publicznością. Co sądzisz o nowym wyglądzie dziewczyny? Podziel się swoją opinią w komentarzach.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet