89-letnia Sophia Loren była ofiarą wypadku.

Jak się dowiedziano, Sophia Loren została przyjęta do szpitala. Powodem był wypadek. Jednocześnie, co równie ważne, 89-letnia włoska kobieta została naglę hospitalizowana. Bez pomocy lekarzy aktorce zdecydowanie ciężko by było poradzić sobie. Co dokładnie się wydarzyło i dlaczego interwencja specjalistów była potrzebna, dowiesz się u nas w ciągu najbliższych kilku minut.

Sophia Loren przyjęta do szpitala

20 września 2023 roku Sophia Loren świętowała swoje 89. urodziny. I oczywiście włoska aktorka jest gotowa pokazać swój talent i zdobyć więcej niż jedno męskie serce. Warto zauważyć, że jest jedną z ostatnich żyjących gwiazd filmowych z Złotej Ery Hollywood. Ale nawet celebrytka tego kalibru nie może przewidzieć wypadków, w które każdy może się wplątać.

Na przykład dowiedziano się, że kilka dni temu Sophia Loren została przyjęta do szpitala. Nawiasem mówiąc, szczegóły tego, co się wydarzyło, zostały podzielone w restauracji, którą aktorka miała otworzyć 26 września we włoskim Bari. Warto zauważyć, że to miejsce miało być czwartą restauracją noszącą jej imię. Sama celebrytka planowała również otrzymać honorowe obywatelstwo wspomnianego miasta.

Niestety, na razie Sophie będzie musiała na pewien czas zapomnieć o wszystkich działaniach z tym związanych. Otóż, według informatorów, aktorka miała wypadek w swoim apartamencie w Szwajcarii. Hollywoodzka gwiazda upadła w łazience, powodując poważne obrażenia.

„Szybkiego powrotu do zdrowia”

Warto zauważyć, że szkody były na tyle znaczne, że nie można było obejść się bez hospitalizacji. Dlatego nie powinno dziwić, że obecnie Loren przebywa w szpitalu. Co więcej, aktorkę pilnie poddano operacji tego samego dnia. Ponadto, równie przerażające, znane są kilka złamań biodra kobiety.

Warto podkreślić, że przy piosenkarce są obecni jej synowie Carlo i Edoardo. Wspierają swoją gwiazdową matkę w tym trudnym okresie i starają się nie opuszczać jej łóżka szpitalnego ani na chwilę. Niemniej jednak lekarze uważają, że nie ma czego się bać i aktorka niedługo wróci do zdrowia. Niemniej jednak, z uwagi na wiek Sophii Loren, oczekuje się, że rehabilitacja potrwa miesiące.

Tymczasem internauci już zdążyli podnieść alarm i zacząć poważnie martwić się o swoją idolę. „Szybkiego powrotu do zdrowia”, „Zdrowia dla Ciebie, Sophie”, „Szybkiego powrotu do zdrowia”. Na szczęście wszystko się ułoży. Ale aktorka powinna jasno przełożyć wszystkie swoje plany na nieokreślony czas.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet