Dziewczyna wydała tysiące dolarów, by przemienić się w Barbie.

Dalia Naim, 29-letnia mieszkanka Bagdadu, wydała tysiące dolarów na wykwintną metamorfozę, aby przypominać słynną lalkę Barbie. Często nazywana jest „Irańską Barbie” ze względu na swoje blond włosy i błyszczący wygląd. Jednak inni krytykują dziewczynę, twierdząc, że przekształciła się raczej w zombie niż w Barbie. Omówimy bardziej szczegółowo mechanizmy radzenia sobie Dali z nagłym zainteresowaniem mediów oraz to, jak radzi sobie z krytyką.

Dalia Naim – Barbie Girl: historia przemiany

Nasza dzisiejsza bohaterka zawsze marzyła o wyglądzie uosobienia legendarnego dziecka. Dla realizacji swojego marzenia dziewczyna przeszła 43 procedury w Australii, w tym operacje plastyczne i usługi kosmetyczne. Wszystko to po to, aby skopiować wizerunek Barbie.

Dalia jest prezenterką i aktorką w swoim rodzinnym kraju, Iraku. Często dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie, prezentując swoją transformację, która jest dla niej tak istotna.

Dziewczyna stała się sławna w internecie. Dalia ma prawie milion obserwujących na Instagramie. Warto dodać, że wielu z nich, zwłaszcza ci, którzy zasubskrybowali Barbie niedawno, nie zdaje sobie nawet sprawy, jak bardzo się zmieniła przez lata trwania swojej transformacji. Teraz Dalia jest nie do poznania na zdjęciach z okresu „przed”.

W transformacji dziewczyny pomogło wielu ekspertów branży piękności. Dalia nigdy nie przestaje dziękować im za pomoc w uzyskaniu, jej zdaniem, idealnego wyglądu.

Wytrwałość pomogła dziewczynie osiągnąć wymarzony wygląd

Dalia zaczęła zmieniać się kilka lat temu. Przeszła operację powiększenia piersi, a także wiele zabiegów powiększania ust. Dziewczyna zbliża się do swojego ideału – lalki Barbie – dzięki swojej wytrwałości. Dalia uważa, że z każdą nową operacją zbliża się do swojego ideału – lalki Barbie.

Jednak postrzeganie jej wysiłków nad samodoskonaleniem różni się. Wydaje się, że nie wszyscy są zachwyceni zmianami dziewczyny. Niektórzy z jej zwolenników są krytyczni, z jednym zasugerowaniem, że przypomina zombi. Wielu ludzi jednak zgadza się z życzeniem młodej kobiety, by żyć swoim życiem i realizować swoje aspiracje. Często jest ona określana jako „piękna róża” w komentarzach, które chwalą jej urodę.

Z kolei Dalia wydaje się nie zwracać uwagi na krytykę. Obecnie poszukuje renomowanych klinik międzynarodowych, aby móc kontynuować to, co sprawia jej radość, ponieważ nie może już przechodzić procedur w Australii.

Czy uważasz, że Dalia przypomina lalkę Barbie? Podziel się swoimi myślami w sekcji komentarzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet