„Nosić dżinsy po trzydziestce, a długie włosy po czterdziestce to szczyt złego smaku!” — Carolina Herrera.

84-letnia Carolina Herrera utrzymuje swój status niekwestionowanego eksperta w świecie mody od dziesięcioleci. Spróbuj konkurować z tą, która została uznana za jedną z najbardziej stylowych kobiet na świecie już w latach 70.! Carolina Herrera kiedyś ubierała samą Jacqueline Kennedy, a teraz zarządza ogromną siecią firm produkujących suknie, kosmetyki i perfumy. Ale ostatnia wypowiedź Caroline dotycząca współczesnych trendów poważnie wstrząsnęła autorytetem krawcowej wśród fashionistek na całym świecie!

Carolina Herrera i jej przestarzały punkt widzenia

Głośny wywiad

Warto zauważyć, że Carolina zaczęła od bardzo sensownych myśli. Na przykład publiczność naprawdę polubiła punkt widzenia krawcowej dotyczący trendów w modzie. Herrera stwierdziła bezpośrednio: „Nie wierzę w trendy. Dla mnie noszenie modnych ubrań to jak ubieranie się w mundur. Ktoś wprowadza coś nowego, a potem wszyscy wokół wyglądają tak samo!”

Z punktu widzenia Caroline, wszyscy musimy rozwijać swój własny styl. „Z biegiem lat pytanie o osobisty styl staje się bardziej palące dla kobiety” – mówi Herrera. „Tutaj jesteś wolna zrobić niemal wszystko. Ale pamiętaj, nic nie postarza kobiety bardziej niż próba wyglądania młodziej.”

Dwuznaczne sądy

Fani Caroliny przyznają: z jednej strony guru mody ma rację, młode damy naprawdę często przesadzają. Ale z drugiej strony poglądy Herrery na to, co oznacza notoryczne „próby wyglądania młodziej”, można nazwać jedynie przestarzałymi. Ponadto na świecie jest wystarczająco dużo przykładów na żywo, które świadczą o tym, że krawcowa się myli.

84-letnia gwiazda kategorycznie stwierdza: po pewnym wieku kobiety nie powinny nosić minispódniczek, bikini, a nawet dżinsów! „Minispódniczki to ubrania dla bardzo młodych dziewcząt. Jeśli chodzi o bikini, sama zrezygnowałam z nich w mojej piątej dekadzie. I od tego czasu nigdy tego nie żałowałam!”

Przestarzały punkt widzenia

„Punkt zwrotny dla dżinsów to trzydzieste urodziny. Po tej kamiennej datce kobieta w dżinsach wygląda po prostu bez gustu!” — zapewnia Herrera. Cóż, sławna krawcowa uważa także, że kobiety po 40. roku życia powinny nosić krótkie włosy. „Jeśli chcesz wyglądać elegancko, postaw na krótkie włosy.”

„Oczywiście, starsze panie z bujnymi włosami wyglądają pięknie od tyłu. Ale jak tylko się odwrócą, cały efekt idzie na marne. Ile razy to widziałam na ulicach! Są to prawdopodobnie niewidzialne kobiety z rozpuszczonymi włosami, w minispódniczkach, które od tyłu wyglądają jak studentki, a których twarze przypominają mumie!”

Koleżanki krawcowej otwarcie nazywają przestarzałymi punktami widzenia tej gwiazdy mody. „Carolina Herrera może się sprzeczać ile chce, ale rzeczywistość obala jej słowa. Spójrz na Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Kim Kardashian. Jest niezliczona liczba kobiet, które wyglądają niesamowicie, ale jednocześnie nie mieszczą się w ramach narzuconych przez Herrere!” — mówi jednoznacznie. Tak, wygląda na to, że Caroline naprawdę myli się w niektórych kwestiach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet