9-latka o wyglądzie lalki: Jak teraz wygląda

Aira stała się sławna, gdy była bardzo młoda, zaledwie dwuletnia, ponieważ wyglądała jak lalka. Jej rodzice uważali, że jest tak wyjątkowa, że zabrali ją do agencji modelek, gdzie zaczęła pozować jako słynna lalka.

Jej zdjęcia zostały udostępnione w internecie, a niektórzy ludzie nie wierzyli, że jest prawdziwa. Myśleli, że jej zdjęcia zostały zmienione za pomocą specjalnych narzędzi komputerowych. Ale ostatecznie ludzie zorientowali się, że wygląd Airy jak lalki był rzeczywisty.

Jednak sława w tak młodym wieku miała swoje minusy. Przegapiła takie rzeczy jak chodzenie do przedszkola, zabawa z innymi dziećmi i wolność eksploracji świata jak inne dzieci w jej wieku. Jej rodzice chcieli, żeby była sławna, dlatego podejmowali za nią wszystkie decyzje.

W miarę jak Aira dorastała, zaczęła wyglądać inaczej, a ludzie przestawali być zainteresowani jej wyglądem jak lalki. Nie dostawała już tylu propozycji pracy jako modelka czy zaproszeń na sesje zdjęciowe i pokazy. Jej popularność spadała.

Teraz, gdy jest nastolatką, życie Airy się zmieniło.

Korzysta z mediów społecznościowych, aby dzielić się fragmentami swojego życia, ale nie rozmawia o swojej przeszłości jako „lalki”. Wydaje się, że może nie lubić wspominać tamtych czasów.

Podróż Airy przez wczesną sławę pokazuje nam, że sława w dzieciństwie ma swoje dobre i złe strony. Wciąż próbuje zrozumieć, kim jest, i jak zrównoważyć swoją przeszłą sławę z byciem zwykłym nastolatkiem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet