Nastolatka przemienia zakup przyczepy za 200 dolarów w oszałamiającą transformację

Ellie Yeater nie jest jak większość 14-latków podczas lata. Nie spędza czasu na spotykaniu się z przyjaciółmi, pływaniu w basenach ani graniu w gry komputerowe. Zamiast tego pracowała nad przekształceniem starej przyczepy Wilderness z 1974 roku w „Glampera”, czyli luksusową przyczepę kempingową dla komfortowego kempingu.

Zaoszczędziła około 500 dolarów, głównie wykonując prace domowe, dostając pieniądze urodzinowe i wykonując inne czynności. Za te pieniądze kupiła starą przyczepę i ją odnowiła.

Przyczepa była w dość złym stanie, ponieważ poprzedni właściciele używali jej do kempingu i polowań. Potrzebowała dużo pracy, co potwierdziła jej mama.

Brat Ellie, Isaiah, miał pomysł, aby zrobić małą przyczepę kempingową. Ellie też chciała taką, ale chciała, aby była urocza, bliżej domu z dostępem do elektryczności i Wi-Fi.

Zanim Ellie mogła zacząć pracować nad projektem, musiała oczyścić i rozebrać przyczepę. Pomalowała ją w ładnym niebieskim kolorze o nazwie „Mystic Sea”.

Otrzymała także pomoc od swojego dziadka, Lawrence’a, który nauczył ją podstawowych umiejętności stolarstwa, takich jak wzmocnienia i łatanie dziur.

Ellie wybrała niebieską kolorystykę i pomalowała wnętrze przyczepy, aby uczynić je bardziej kolorowym. W miarę postępów wnętrze przyczepy zaczęło wyglądać coraz lepiej.

W ostatnich etapach Ellie dodała ostatnie poprawki. Wstawiła nowe płytki podłogowe, a jej babcia, Mary, pomogła w wykonaniu poduszek na siedzenia i zasłon.

Ellie zbierała wiele rzeczy przez całe lato, aby udekorować swój „glamper”. Inspirację czerpała z serwisu Pinterest.

Dodała dekoracje, takie jak stara kamera, wentylator w stylu retro i serwetki wykonane przez jej babcię.

Zapytana, co zrobi, gdy projekt zostanie ukończony, Ellie powiedziała, że może zorganizuje nocowanie ze znajomymi lub po prostu spędzi cichy czas na czytaniu i graniu na ukulele.

Impresjonujące jest, że ktoś w jej wieku podejmuje się tak dużego projektu samodzielnie.

Mama Ellie nigdy jej nie mówiła, że czegoś nie może zrobić, a ta zachęta zmotywowała Ellie do stworzenia czegoś niesamowitego.

Patrząc na ukończony projekt Ellie, powinniśmy pamiętać, że ciężka praca się opłaca. Jeśli sobie postanowimy, możemy osiągnąć wszystko.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet