„54-letnia piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wychodzi po kłótni z mężem.

Jennifer Lopez znana jest ze swojego silnego charakteru i przekonania, że jej życie prywatne nie powinno ingerować w jej pracę. Dokonała publicznego wystąpienia po kilku burzliwych wydarzeniach, gdy paparazzi uchwycili Jennifer podczas kłótni z Benem Affleckiem w samochodzie. Aktor, reżyser i producent nie towarzyszył jej na ceremonii 5. dorocznych nagród Daytime Beauty Awards. Niemniej jednak Lopez wyglądała olśniewająco, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie w kompleksie Taglyan w Hollywood.

Na to wydarzenie aktorka wybrała białą sukienkę z ręcznie malowanymi kwiatowymi wzorami z kolekcji Bach Mai Resort 2023 Donatelli Mules, kosztującą 189 dolarów. Dopasowana sukienka z misterną spódnicą podkreślała szczupłą sylwetkę gwiazdy. Zdecydowała się zrezygnować z biustonosza, aby pokazać dekolt w kształcie litery V i plecy odsłonięte literą T.

Jennifer uzupełniła swój wygląd o pasującą kopertówkę Rodo, piękne kolczyki wiszące i odpowiednie sandały na wysokim obcasie. Jej makijaż był olśniewający, a fryzura elegancko ułożona. Renomowani profesjonaliści z Hollywood, w tym styliści Rob Zangardi i Mariel Haenn, fryzjer Lorenzo Martin, wizażysta Scott Barnes i manicurzystka Eri Ishizu, pomogli jej przygotować się do wydarzenia.

Na scenie uroczy Chihuahua o imieniu Woody w smokingu, trzymany przez ambasadora Daytime Beauty Awards, Chaza Deana, zdobył serca publiczności. Jennifer Lopez była gwiazdą specjalną na Daytime Beauty Awards. Wyszła na scenę i wręczyła nagrodę swojej długoletniej trenerce fitness, Tracy Anderson z Los Angeles. Jennifer stwierdziła: „Tracy Anderson wyróżnia się jako oryginalna twórczyni, której metody i poświęcenie pracy pozwalają jej pozostać na szczycie swojego fachu. W tej metodzie nie ma szaleństwa – tylko 25 lat niezłomnego zaangażowania w swoich klientów i ich zdrowie”, zanim serdecznie przywitała instruktora.

Tracy pobiera opłatę inicjacyjną w wysokości 1 500 dolarów plus roczne opłaty za dostęp VIP do jej obiektów fitness. Oprócz Jennifer Lopez, wśród jej klientów są Olivia Wilde, Gwyneth Paltrow, Victoria Beckham i inne znane osobistości, jak donosi Daily Mail.

Lopez i Affleck są małżeństwem od nieco ponad roku. Absencja aktora obok jego żony wywołała plotki w Hollywood, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że po emocjonalnej scenie w samochodzie Ben udał się na jedzenie fast foodów, a następnie spotkał się z swoją byłą żoną, Jennifer Garner.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet