Naomi Watts i syn Lieva Schreibera założyli na balu studniówkowym sukienkę z koronki.

Ostatnie lata na świecie minęły pod hasłem walki o prawa różnych mniejszości. Ta walka była szczególnie intensywna i udana w krajach zachodnich; teraz ludzie coraz śmielej wypowiadają się na temat spraw, które wcześniej pomijali. W szczególności chodzi o kwestie związane z płcią, genderem i wolnością wyboru. Jednym z rezultatów tego ruchu było tzw. „efekt Shiloh”. Wielu dziedziców gwiazd zaczęło eksperymentować z płcią, a zaczęło się to od córki Angeliny Jolie. Ostatnio syn Naomi Watts zaskoczył wszystkich.

13-letni Samuel Kai od dłuższego czasu jest obiektem zainteresowania paparazzi. Chłopiec nosi damskie ubrania, używa kosmetyków i robi wszystko, aby być kojarzonym z dziewczynką. Jego rodzice, aktorka Naomi Watts i aktor Liev Schreiber, wydają się w pełni wspierać wybór swojego dziecka.

Przypomnijmy, że aktorzy mieszkali razem przez 11 lat, ale nigdy nie pobrali się. Jednak większość krytyki otrzymali właśnie z powodu zachowania ich syna. Rodzice wydają się nie zauważać, co robi ich dziecko. Starają się nie skupiać uwagi na tym, chwaląc od czasu do czasu odwagę dziecka.

Obecnie internet aktywnie dyskutuje o ostatnim wystąpieniu Kaja. Chłopak pojawił się na balu studniówkowym w białej sukience z koronki i pomalowany na pomarańczowo. Nawet rodzice zjednoczyli się, aby pogratulować synowi z tej okazji. Ale wielu w szkole i w internecie nie było zadowolonych z tego podejścia.

Chociaż, zdawałoby się, że już dawno temu powinniśmy się do tego przyzwyczaić. W końcu już w maju 2022 roku Kai pojawił się na premierze czwartego sezonu Stranger Things ze swoim ojcem, szokując widzów różową mini-sukienką i obcasami.

W mediach społecznościowych to nazwano efektem Shiloh, ponieważ córka Angeliny Jolie była pierwszym dzieckiem gwiazdy, które otwarcie mówiło o zmianie płci. Teraz jest wiele takich przykładów: syn Madonny, syn Charlize Theron, syn Megan Fox, a niedawno pojawiły się plotki, że syn Elona Muska chce zmienić swoją płeć. Więc czy to są pierwsze objawy nadchodzących zmian, czy po prostu nowa moda?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: