Dlaczego aktorka Drew Barrymore zrezygnowała z siebie po urodzeniu dzieci.

Drew Barrymore, aktorka, jest samotną matką. Olive i Frankie to jej córki. Po rozwodzie z ojcem swoich dzieci, aktorka z trójki aniołów miała trudności z ponownym wejściem w świat randek. Jej dziewczyny są jednak głównym celem. Dlatego było to trudne dla aktorki, i nie zawsze dobrze układały się jej relacje z mężczyznami. Kiedy samotny rodzic zaczyna znowu randkować, często stawiają na pierwszym miejscu uczucia swoich dzieci. To nie jest takie proste. Dlatego dzielimy się z wami historią Drew Barrymore i jej doświadczeniami.

Aktorka Drew Barrymore: trzy małżeństwa i wszystko przepadło

Drew była trzy razy zamężna, ale żadne z jej małżeństw nie było udane. Po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 19 lat. Związek z Jeremym Thomasem trwał zaledwie dwa miesiące. Cóż można powiedzieć, to sprawy młodości. Drugie małżeństwo Drew z komikiem Tomem Greenem zakończyło się podobnie, para rozwiodła się zaledwie kilka miesięcy później.

Aktorka, która była już w trzecim małżeństwie, powinna była być szczęśliwa. Ale w przypadku Drew, fakt, że Bóg lubi trójcę, nie sprawdził się. Aktorka wyszła za Willa Kopelmana i urodziła dwoje dzieci. Jednak ich małżeństwo było burzliwe i zakończyło się po czterech latach. Barrymore była załamana rozstaniem. Chciała, aby jej dzieci miały zarówno matkę, jak i ojca zawsze obecnych.

Trudne dzieciństwo Drew Barrymore

Drew miała trudne dzieciństwo. Dlatego teraz robi wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić dzieciom to, czego jej brakowało – opieki rodzicielskiej. Barrymore zyskała popularność w młodym wieku po występie w filmie E.T. Jednak jej sława nie pomogła jej. Drew przetrwała buntownicze lata. Niestety, nie miała wsparcia ze strony rodziców. W rezultacie radzenie sobie stało się znacznie trudniejsze. Aktorka opuściła rodzinne gniazdo, gdy miała 14 lat.

Drew często czuła się samotna z powodu swojej trudnej przeszłości, która daleko odbiegała od idyllicznej. Dlatego pragnie, aby zarówno matka, jak i ojciec byli obecni w życiu jej dzieci – nie tylko matka. Nawet jeśli ona i jej były mąż nie są już razem, może to osiągnąć wysiłkiem.

Drew i Will, zresztą, doskonale radzą sobie z priorytetowaniem i troską o swoje dzieci. Pomimo rozwodu i ponownego ślubu Willa, byli małżonkowie wciąż spotykają się z okazji urodzin dzieci i innych rodzinnych świąt. Razem też wyjeżdżają na wakacje. Drew uważa, że trafiła w dziesiątkę: nowa żona Willa, Ellie, jest życzliwa wobec sytuacji. Drew uważa, że jest dobrą macochą dla Olive i Frankie.

Jak miłość opuściła życie Drew Barrymore

Aktorka jest niezamężna od sześciu lat i trudno jej powrócić do świata romansu i randek. Wynika to z tego, że Barrymore jest bardzo ostrożna podejmując decyzje, które mogą zaszkodzić jej córkom. Kiedyś przyznała się płacząc, że nie wie, jak umawiać się po urodzeniu dzieci. „Myślę, że zajęłoby mi bardzo dużo czasu, aby poznać kogoś i dowiedzieć się o tej osobie, zanim mogłabym nawet przedstawić go moim córkom.”

Drew Barrymore musiała czekać cztery długie lata, aby wrócić do bardziej normalnego życia jako dojrzała kobieta. Ma teraz 47 lat, więc to za wcześnie, aby rezygnować z siebie w kwestii związków. Drew stopniowo pokonuje barierę i nawet poszła na kilka randek w ostatnich latach.

Konieczność znalezienia odpowiedniej osoby

Drew szuka kogoś, kto nie interesuje się małżeństwem ani dziećmi. W tej chwili aktorka nie widzi potrzeby ponownego wstępowania w związek małżeński. „Być może znowu zamieszkałabym z kimś.” Ale mam dzieci, więc to nie wchodzi w grę. „Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy nie wyjdę ponownie za mąż” – oznajmia Drew Barrymore. Prawdopodobnie nie należy być zbyt kategorycznym, bo czas i odpowiednie osoby mogą wiele zmienić.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet