Antonio Banderas stracił wiele. Fani nie rozpoznają go na najnowszych zdjęciach.

Jak pewnie wiesz, nikt z nas nie trwa wiecznie. Niemniej jednak niezwykle bolesne jest obserwowanie, jak idolowie naszej młodości czy nawet dzieciństwa starzeją się. Na przykład w ostatnim czasie Internet był zszokowany nowymi zdjęciami Antonio Banderasa. Co tu dużo mówić, użytkownicy dosłownie nie potrafią rozpoznać gwiazdy filmu „Maska Zorro” na tych fotografiach. Szczegóły, jak zawsze, w najbliższych kilku minutach.

Zdjęcie autorstwa Antonio Banderasa

Pewnie każdy, kto śledzi życie gwiazd, nie może nie zauważyć, jak one wszystkie zmieniają się z upływem lat. Oczywiście wśród nich jest wielu takich, którzy praktycznie nigdy nie opuszczają gabinetów chirurgów i kosmetologów. Na przykład patrząc na Brada Pitta, trudno uwierzyć, że 18 grudnia skończy 60 lat. Ale były mąż Angeliny Jolie wyraźnie wygląda znacznie młodziej, czyż nie?

Oczywiście są wyjątki od reguły. Pierwszy, który przychodzi na myśl, to nic innego jak Monica Bellucci. Włoska aktorka jest tylko rok młodsza od Pitta, ale może się pochwalić swoim pięknem, nie dzięki chirurgom, a własnym genom. I modelka nie zamierza eksperymentować z różnymi środkami.

Dlatego wcale nie dziwi, że w kontekście tego porównania zdjęcia Antonio Banderasa wywołały tak silne poruszenie w Internecie. Otóż niedawno aktor został sfotografowany podczas wydarzenia. To miało miejsce w rodzinnej miejscowości Hiszpana, w Maladze. Co ważne, spotkanie było poświęcone specjalnie gwiazdzie filmu „Szpiegowskie dzieciaki”.

„Ale ma iskrę w oku”

Łatwo zauważyć, że Antonio ostatnio wiele stracił. Biorąc pod uwagę, że przez wiele lat był jednym z czołowych przystojniaków branży filmowej, dość nietypowe jest widzieć go zestarzałego, prawda? Ponadto, zdaniem niektórych komentatorów, dzisiaj Banderas przypomina ojca swojego kolegi, Pedro Pascala. Co ciekawe, różnica w ich wieku wynosi zaledwie 15 lat.

„Najboleśniejsze to patrzeć na starzejących się symboli seksu ery. Macho Antonio Banderas na nowych zdjęciach z Malagi jest zupełnie inny, jak tata Pedro Pascala”, „Nasi miłośnicy rosną wraz z nami. Najnowsze zdjęcia 63-letniego Antonio Banderasa”, „Hiszpański Kardynał Richelieu”, „Naprawdę wygląda jak dziadek. Wydaje się, że ma już 73 lata”, „Ale ma iskrę w oku. Zobaczcie, jak tańczy.”

Warto zauważyć, że tutaj znaczącą rolę mogły odegrać komplikacje zdrowotne. Jak wiadomo, Antonio przeżył zawał serca w 2017 roku. Wówczas Hiszpan został przewieziony do szpitala z silnymi bólami w klatce piersiowej. Na szczęście wszystko się udało. Ale później aktor przyznał się niejednokrotnie, że to właśnie sprawiło, że spojrzał na życie jeszcze raz i zaczął bardziej je cenić.

Co sądzisz o nowych zdjęciach Banderasa? Naprawdę wygląda tak źle, czy wszystko zależy od oświetlenia? Nie zapomnij podzielić się swoją opinią w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet