Nowa kolekcja Jolie legła w gruzach. Co sądzisz o tych strojach?

Jak się okazało, nowa kolekcja Angeliny Jolie we współpracy z marką Chloé nie zdążyła nawet się pojawić, a już spotkała się z krytyką. I co ciekawe, istnieje kilka powodów tego niezadowolenia. Ale czy wszystko jest naprawdę takie okropne i co tak bardzo rozczarowało fanów hollywoodzkiej piękności, dowiesz się od nas w przeciągu najbliższych kilku minut.

Nowa kolekcja Jolie

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Angelina Jolie (@angelinajolie)

Oczywiście, nie każdy potrafi być cierpliwy, gdy chodzi o naszych idolów. Zwłaszcza jeśli tematem dyskusji jest nowa kolekcja Angeliny Jolie we współpracy z marką Chloé. Warto zauważyć, że Angie pracowała nad kreacjami razem z byłym dyrektorem kreatywnym Chloé, Gabrielą Hirst. Premiera kolekcji jest zaplanowana na styczeń 2024 roku.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от angelina jolie (@anjelinajolie_afficiall)

Dlatego już teraz wiele zachodnich mediów podzieliło się swoimi wrażeniami z pracy Jolie i Hirst. W szczególności magazyn modowy WWD (Women’s Wear Daily) nie zostawił suchej nitki. Po pierwsze, zauważa się nie tylko estetyczne walory linii, ale przede wszystkim emancypację kobiet i wszystkich potrzebujących grup społecznych.

Już w czerwcu 2023 roku Chloé ogłosiło, że ich marka będzie pierwszym producentem odzieży współpracującym z Jolie Community Center. Ten ostatni, jak wiemy, jest przeznaczony i skierowany do rzemieślników i świadomych konsumentów. Innymi słowy, nacisk na przyjazność środowisku odgrywa ważną rolę w nowej kolekcji Angeliny.

Na przykład mówi się, że kolekcja jest wykonana z co najmniej 80% materiałów z recyklingu. I z tego powodu, jak można już się domyślić, podczas jej tworzenia zostało zadane najmniejsze szkody środowisku. Jednocześnie i co ważne, Angelina Jolie wykorzysta część swoich dochodów na organizację staży i tworzenie infrastruktury dla uchodźców.

„Hype na nazwisko”

Warto również zauważyć, że nowa kolekcja uwzględniła różne typy sylwetek i odcienie skóry. Dla tych ostatnich, cała linia jest przeważnie utrzymana w neutralnej palecie kolorów. Ceny produktów będą się wahać od 850 do 5000 dolarów. Do zakupu będziesz musiał odwiedzić butiki Chloé lub stronę internetową marki.

 

Ale nie każdy był w stanie docenić wysiłki Jolie i Gabrieli Hirst. Co więcej, wielu użytkowników w Internecie wyraża oburzenie. Co ciekawe, niezadowolenie dotyczyło zarówno koloru produktów, jak i samych „fenomenalnie brzydkich rzeczy”. Nie bez znaczenia były także próby walki o przyjazność środowisku. Według tej logiki lepiej nie wydawać niczego w ogóle, niż tworzyć choćby coś.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от angelina jolie (@anjelinajolie_afficiall)

„Nie rozumiem, dlaczego wszyscy zakładają swoją własną markę odzieżową? Czy to naprawdę jedyny kierunek, w którym można inwestować pieniądze?”; „Jeśli jesteście tacy „eko wojownicy”, czy nie rozumiecie, że nie wydawanie niczego jest o wiele bardziej przyjazne dla środowiska?”; „To wszystko nie chodzi o ubrania, ale o hype na nazwisko”; „Buty i kopertówka są po prostu potworne. Wygląda na to, jakby leżały w piwnicy przez 20 lat. A teraz zostały wydane i zmuszone do stworzenia kolekcji.”

Co sądzisz o tym? Czy nowa kolekcja Jolie jest naprawdę taka straszna, czy może zasługuje na drugą szansę? Podziel się swoją opinią z nami w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet