Dlaczego 52-letnia aktorka Jennifer Aniston bardzo się denerwuje, gdy pytają ją o dzieci?

Jennifer Aniston wybrała swoją karierę ponad dzieci. To stwierdzenie, które tak często pojawia się w mediach, nie jest prawdziwe. Zainteresowanie życiem prywatnym jednej z najbardziej popularnych amerykańskich aktorek nie opadło od czasu, gdy zagrała w serialu „Przyjaciele”. Teraz, gdy aktorka ma 52 lata i była dwukrotnie zamężna, najpopularniejsze pytanie brzmi: „Dlaczego Jennifer Aniston nie ma dzieci?” Teraz powiemy ci, jak sama podchodzi do takich pytań.

Dlaczego Jennifer Aniston nie ma dzieci?

Jennifer Aniston jest bardzo wrażliwa na kwestie swojego życia osobistego. Nawet jeśli aktorka potrafi odpowiedzieć na pytanie z humorem, nie oznacza to, że nie jest to dla niej krzywdzące lub nawet bolesne. Osobiste życie Jen budzi zainteresowanie wielu ludzi. A jeśli jeszcze z dość pobłażliwością znosi pytania o byłych mężach i być może o nowych chłopakach, to bardzo męczą ją pytania o dzieci.

„Plotki o mojej ciąży i cała ta gadanina, że wybrałam karierę ponad dziećmi, kiedyś bardzo mnie raniły. Ale ludzie nie mają pojęcia, co dzieje się ze mną osobiście. Nie wiedzą nic o moim stanie zdrowia. Nie wiedzą, czy w ogóle mogę mieć dzieci. Nie wiedzą kompletnie nic, a to dla mnie bardzo bolesne i nieprzyjemne”, Aniston podzieliła się w wywiadzie z The Hollywood Reporter.

Jennifer mówi, że często rozsiewane są różne spekulacje na jej temat. Na przykład, że jej kariera stoi na pierwszym miejscu. Aktorka przyznaje, że zawsze bardzo chciała mieć dzieci. Nawiasem mówiąc, miała ciąże: w swoim małżeństwie z Bradem Pittem Jen niestety doświadczyła dwóch poronień. Nie wiemy, czy to jakoś wpłynęło na jej ciało i zdrowie kobiece. Jedno możemy powiedzieć na pewno: Jennifer, jak każda normalna kobieta, boleśnie przeżyła te wydarzenia. Być może dlatego pytania o dzieci teraz jeszcze bardziej ją niepokoją.

Jennifer Aniston nie jest jedyną gwiazdą bezdzietną

Jennifer nie tłumaczy się nikomu z braku dzieci. Ale z powodu tego, że jest już tak zmęczona pytaniami, podaje przykład innych gwiazd, które również nie mają dzieci. Rozmawiała o 75-letniej Dolly Parton, piosenkarce.

„Ale ludzie nie śmieją się z niej z tego powodu? Nikt nie próbował jej dopasować do społecznych stereotypów”, mówi Jennifer.

Oburza ją również fakt, że w społeczeństwie wciąż obowiązują podwójne standardy. Jeśli mężczyzna nie ma dzieci, zmienia partnerki i kilka razy się żeni, to uważane jest za zupełnie normalne. Ale jeśli mówimy o kobiecie, z pewnością zostanie za to potępiona.

Pamiętajmy, że Jennifer sama była dwukrotnie zamężna: pierwszy raz z Bradem Pittem, a drugi raz z Justinem Therouxem. Napisaliśmy szczegóły o tym, jak i dlaczego Brad Pitt opuścił Aniston dla Jolie.

Czy wierzysz w plotki, czy nie, to już zależy od ciebie. Ale informatorzy mówią, że Jennifer jest zmęczona byciem samotną. Być może wkrótce coś się zmieni w jej życiu osobistym. Czekajmy na nowości!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet