Dlaczego Brad Pitt ubrał spódnicę na czerwony dywan i jakie to wywołało reakcje?

Zanim zamilkły dyskusje na temat spektakularnej sesji zdjęciowej Brada Pitta, hollywoodzki aktor znowu zaczął zaskakiwać widzów. Teraz gwiazda filmowa podróżuje po świecie w ramach trasy promocyjnej nowego filmu z jego udziałem, „Szybszy niż kula”. Pitt nie pozostał niezauważony w Paryżu, gdzie wielu doceniło jego uroczą brzoskwiniową stylizację, ale w Berlinie, gdzie aktor udał się później w trasę, przeszedł sam siebie. Brad Pitt przeszedł czerwony dywan w spódnicy. To pojawienie się wywołało mieszane reakcje: od zachwytu po całkowite odrzucenie.

Brad Pitt w spódnicy na dywanie w Berlinie

Brad Pitt wybrał specjalny strój na swoje wystąpienie w Berlinie. Miał na sobie brązowy garnitur z spódnicą i różową lnianą koszulę. Stylizację uzupełniły grube buty, okulary przeciwsłoneczne i dodatki na szyi. Na tym zdjęciu Pitt szczęśliwie pozował do zdjęć, było widać, że jest w bardzo dobrym nastroju.

Asymetryczny dół spódnicy odsłonił kolana Brada. Wielu zauważyło także tatuaże aktora na jego nogach: hipopotama na jednej i czaszki na drugiej. Oczywiście po pojawieniu się Pitta, zaczęły się gorące dyskusje na temat jego wizerunku online. Ktoś żartuje, że wziął spódnicę od swojej byłej żony Angeliny Jolie, ktoś dziwi się samemu faktowi, że hollywoodzki macho wybrał takie ubranie. A niektórzy uważają, że Brad świetnie wygląda we wszystkim.

„Ognisko! To ten sam Brad Pitt, którego uwielbiam!”, „Brad został stworzony dla czerwonego dywanu, więc w zasadzie nie ma znaczenia, co tam założył”, „W tym samym czasie ma 58 lat. Podziwiam”, „Stereotyp męskości został złamany. Brad w spódnicy to prawdziwy mężczyzna w świetnej formie”, „Wszystko pasuje Bradowi, nawet ta spódnica”, chwalą aktora fani.

Jednak setki komplementów zostały przyćmione zupełnie innym spojrzeniem na wizerunek Brada. Wielu nie było już tak hojne w miłych słowach: „Wyglądał jak młoda kobieta w złym garniturze”, „Wyglądał jak bezdomny, który nosi te same buty przez wszystkie pory roku.” I chodzi w obdartych szatach w upale”, „To wygląda jak kostium Mymry Kaluginy! Bardzo prowokacyjne”, „Wiadomo, że spódnice/sukienki są w szafach męskich. Ale ten konkretny garnitur jest dziwny, cały pognieciony i krzywy”, „Jak mogę to odwidzieć?”, „To strój starej panny z odzieży używanej”.

To nie pierwsze pojawienie się aktora w spódnicy.

Wiele osób popiera stereotypowe zdanie, że spódnica to wyłącznie ubranie damskie. Ale warto zauważyć, że w starożytności, a nawet w okresie średniowiecza, mężczyźni nosili nie tylko spódnice, ale również walczyli w nich. Przypomnijmy sobie Pitta w filmie „Troja”. Wtedy nikt nie kręcił nosem.

Warto również zauważyć, że historyczna stylizacja Pitta w „Troji” to nie ostatnia, w której pojawiła się spódnica. W niedawnej sesji zdjęciowej Brada dla hiszpańskiego magazynu GQ pojawił się również w spódnicy na jednym ze zdjęć. Jednak najbardziej pamiętne były zdjęcia z długotrwałej słynnej sesji zdjęciowej Pitta dla magazynu Rolling Stone. Wtedy aktor generalnie pozował w krótkich sukienkach. To było tuż przed premierą filmu „Fight Club”.

Być może niedługo spódnice dla mężczyzn nie będą już nikogo dziwić. W końcu gwiazdy stopniowo przywracają ten trend, coraz częściej pojawiając się w spódnicach na publicznych wydarzeniach. A w upalne lato może to być zbawienie dla mężczyzn. Nawiasem mówiąc, jak się okazało, to nadzwyczajne upały w Europie skłoniły Brada do założenia spódnicy w Berlinie. Podzielił się tym z dziennikarzami Associated Press.

Inne niezapomniane stylizacje Pitta z jego ostatniej trasy

Oczywiście garnitur ze spódnicą stał się najbardziej omawianym i przyćmił wszystkie inne stylizacje aktora. Ale warto zwrócić uwagę także na inne. Moim ulubionym jest różowy garnitur, który Brad również nosił w Berlinie. Wygląda tak zrelaksowanie, ale jednocześnie świeżo.

Zauważę także brzoskwiniowy wygląd gwiazdy paryskiej. Nawet nie patrzysz na Wieżę Eiffla w tle, bo cała uwaga skupia się na Pittu.

Która stylizacja aktora z trasy podobała ci się najbardziej? Podziel się swoją opinią w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet