Jak Jennifer Aniston zdołała pozostać w przyjacielskich stosunkach z byłym mężem.

Każdy ma swoją własną historię z byłymi: niektórzy rozstają się jako gorzcy wrogowie, inni utrzymują ciepłe relacje lub przynajmniej szacunek dla drugiej osoby. Dla celebrytów momenty rozstania są szczególne, ponieważ cały świat będzie o tym dyskutował. Dziś porozmawiamy_o_tym_jak_Brad_Pitt i Jennifer_Aniston się rozstali. Rozwiedli się_wiele_lat_temu , ale niedawno los złączył ich w pracy nad jednym projektem. Jennifer podzieliła się wtedy swoimi uczuciami na ten temat w wywiadzie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Wiele wody upłynęło od czasu gdy gwiazda_Friends_Jennifer_Aniston była zamężna z przystojnym Bradem Pittem. Wzięli ślub_w_2000_roku, ale rozwiedli_po_pięciu_latach. Rozstanie okazało się dość bolesne, a prasa rozważała każdy szczegół, gdy rozmawiała o byłych małżonkach. Dziś Jennifer mówi, że opanowała sztukę bycia przyjaciółmi ze swoimi byłymi. Powiedziała o tym Howardowi Sternowi, pisze People .

Jennifer Aniston_mówi_że_ona_i_Brad_Pitt pozostają przyjaciółmi. Byli małżonkowie utrzymują ze sobą kontakt, i aktorka nie widzi w tym nic dziwnego. 52-letnia gwiazda Friends ponownie spotkała się ze swoim byłym mężem przy okazji projektu zawierającego czytanie sztuki Fast Times at Ridgemont High. Wcielili się tam w rolę dwóch kochanków: Lindy i Brada.

Aktorka powiedziała, że nie ma między nimi żadnych niezręczności z tego powodu. Dodatkowo dodała, że nawet się dobrze bawiła. „Świetnie się bawiliśmy, a to było dla świetnego celu, CORE (organizacja non-profit do pomocy prowadzona przez Seana Penna).”

Historia związku pary

Po rozstaniu, aktorzy spotkali się więcej niż raz. Oczywiście gwiazdy tego kalibru zawsze się spotkają przy okazji jakiejkolwiek nagrody. Aktor filmów „Światowa Wojna Z”, „Club” „Troy”, „Pan i Pani Smith” i innych, nawet pojawił się z Jennifer w jednym z odcinków serialu „Friends”. Od tego czasu byli ponownie przyjaciółmi.

W 2019 roku Jennifer Aniston_świętowała_swoje_50. urodziny. Zaprosiła też swojego byłego męża na przyjęcie . Insajderzy twierdzą, że Jen nie wiedziała na pewno, czy Brad przyjdzie. Ale gdy pojawił się w jednej z restauracji w Los Angeles, gdzie odbywała się uroczystość, aktorka była bardzo szczęśliwa. Pitt i Aniston również podzielili się radosnym momentem na Screen Actors Guild Awards w 2020 roku.

Życie osobiste Jennifer Aniston po rozstaniu

Po rozwodzie z Pitt i jego rzekomej zdradzie z Angeliną Jolie, Jennifer Aniston ponownie wyszła za mąż: za 49-letniego Justina Theroux. Miłość wieczna im również się nie udała. Ale pozostają w przyjacielskich stosunkach i nadal utrzymują kontakt przez FaceTime. Jen powiedziała People, że nie chce już iść ponownie do ołtarza, ale mimo to ma nadzieję znaleźć „fantastycznego partnera”.

Aktorka po prostu chce spotkać swojego mężczyznę i żyć z nim dla własnej przyjemności. Uważa, że nie jest już konieczne zawieranie_oficjalnego_małżeństwa . Co więcej, to już nie nowość dla Jennifer.

Myślisz, że łatwo jest utrzymać_warm_relationships ze swoimi byłymi, tak jak zrobili to Brad Pitt i Jennifer Aniston?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet