Reakcja Alexa Rodrigueza na ponowne spotkanie JLo z jej byłym Benem Affleckiem.

Ostatnio Jennifer Lopez zerwała z ukochanym Alexem Rodriguezem. Jednak nie minął nawet miesiąc, odkąd wszyscy aktywnie zaczęli dyskutować o nowej powieści piosenkarki. To prawda, nie tyle nowej, co raczej dobrze zapomnianej starej. Rozchodzą się plotki, że Ben Affleck i Jennifer Lopez wznowili swoje związki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Ben Affleck i Jennifer Lopez: czy naprawdę są z powrotem razem? Codziennie pojawiają się nowe plotki na temat tego, czy J.Lo i Affleck wrócili do siebie, a zasilają je coraz to nowe szczegóły. Przejdźmy to po kolei.

JLo i Alex Rodriguez, z którym była zaręczona, ogłosili swoje rozstanie w połowie kwietnia. Celebryci podkreślili, że nadal utrzymują dobre relacje i będą kontynuować niektóre wspólne projekty. Pracowali nad związkiem przez długi czas, ale unia nie mogła zostać uratowana.

Ben Affleck to były chłopak Jennifer Lopez. W latach 2000 byli jedną z najbardziej znanych i dyskutowanych par. Tak bardzo dyskutowani, że prasa po prostu nie dawała im spokoju. Właściwie to bardzo wpłynęło na losy związku gwiazd. Affleck rozstał się z 33-letnią aktorką Ana de Armas wcześniej w tym roku. Okazało się, że byli kochankowie Jennifer i Ben znaleźli się sami.

Na początku JLo i Affleck byli widziani razem kilka razy. Uważa się, że aktor spędza dużo czasu w domu Lopez. Następnie para (lub może nie para) pojechała razem na wakacje – do jednego z kurortów w Montanie. Insajderzy twierdzą, że artyści wyglądali bardzo szczęśliwie razem.

Plotka głosi, że to inicjatywa Bena Afflecka była przyczyną wznowienia związku. Dosłownie zasypał Lopez wiadomościami, gdy kręciła film w Dominikanie. Przypomnijmy sobie, że nawet podczas rozstania Ben Affleck zawsze mówił bardzo ciepło o swojej byłej dziewczynie. Publicznie wielokrotnie ją chwalił i obsypywał komplementami.

Affleck również wspierał gwiazdę po jej zerwaniu z Rodriguezem. Mówi się, że Jennifer jest otwarta na ponowne podjęcie szansy z Benem. Rzeczywiście, ich romans zakończył się bez logicznego zakończenia.

Jak zareagował Alex Rodriguez?

Insajderzy twierdzą, że Rodriguez ciężko przeżywa rozstanie z J. Lo (pogłębione także plotkami o jej powrocie do Affleckiego). Na początku wszyscy mówili, że piosenkarka i sportowiec zerwali z powodu jego niewierności. Ale nie wiemy, czy tak było. Otoczenie Rodrigueza twierdzi, że chciał wrócić do Jennifer Lopez. Dzwonił, mając nadzieję, że uda im się pracować nad swoim związkiem. Ale Lopez go widocznie nie wysłuchała.

Historia związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez

Romans gwiazd rozpoczął się w 2002 roku, gdy J.Lo i Ben Affleck zagrali razem w romantycznej komedii „Gigli”. W tym samym roku aktor oświadczył się Jennifer. Prasa ochrzciła parę neologizmem „Bennifer”, który stał się tak popularny, że zaczęto go wprowadzać do słowników.

Ślub był planowany na 2003 rok, ale został odwołany dzień przed ceremonią. Wszystko przez natrętną prasę, która dosłownie ścigała gwiazdy. Niestety, ślub został przełożony na listopad. Być może w końcu do niego dojdzie, a ich historia miłosna będzie kontynuowana.

Matt Damon o romansie swojego najlepszego przyjaciela

Przyjaciel Bena Afflecka, aktor Matt Damon, wypowiedział się na temat wznowienia związku pary. Rzeczywiście nie powiedział nic konkretnego, podkreślając, że nie będzie o tym rozmawiał. Choć dodał, że historia pary go fascynuje, i oboje ich kocha.

Czy chcielibyście zobaczyć kontynuację historii miłosnej między JLo a Benem Affleckiem?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet