Dlaczego Brooklyn Beckham został skazany za decyzję o przyjęciu nazwiska żony.

Niektóre pary, nawet przed ślubem, stają przed pytaniem, co zrobić ze swoimi nazwiskami po ślubie. Oczywiście najczęściej żona przyjmuje nazwisko męża – i na tym koniec. Niektórzy decydują się na podwójne nazwisko, a bardzo rzadko mąż może przyjąć nazwisko żony. Po ślubie Brooklyna Beckhama z córką miliardera, Nicolą Peltz, fani mieli niewielkie wątpliwości, że teraz będą panem i panią Beckham. Ale syn Victora i Davida zdołał zaskoczyć publiczność. Brooklyn Beckham przyjął nazwisko swojej żony i dodał je do swojego. Jak fani chłopaka odebrali to działanie, powiemy wam dalej.

Dlaczego Brooklyn Beckham przyjął nazwisko swojej żony?

Ślub Brooklyna Beckhama z Nicolą Peltz odbył się 9 kwietnia na Florydzie. Victoria Beckham, matka nowożeńców, natychmiast zamieściła zdjęcie z nowożeńcami w Internecie i przywitała państwa Beckhama. Ale to jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że nie są już państwem Beckham, ale Brooklyn Peltz-Beckham i Nicola Peltz-Beckham. To znaczy, że zarówno mąż, jak i żona, zdecydowali się przyjąć podwójne nazwisko po ślubie.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @brooklynpeltzbeckham

Adwokat rodzinny skomentował sytuację.

Szczęśliwi małżonkowie zdążyli już zmienić swoje nazwiska w Internecie, przynajmniej na kontach Instagram. Decyzja o zmianie nazwy wywołała mieszane reakcje opinii publicznej. Z jednej strony jest to bardzo postępowe, ale z drugiej strony narusza patriarchalne tradycje, do których wszyscy są tak przyzwyczajeni. Na podstawie tej ostatniej kwestii adwokat rodzinny, Amy Faweather, skomentowała sytuację. Specjalistka uważa, że nawet w dzisiejszym społeczeństwie taka decyzja może nie tylko nie spotkać się z aprobatą, ale nawet wywołać potępienie.

Adwokat uważa, że społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe na adekwatne zareagowanie na fakt, że mężczyzna może przyjąć podwójne nazwisko lub nawet po prostu nazwisko kobiety. Amy Faweather podkreśla, że zajmie jeszcze 10-20 lat, zanim takie decyzje zostaną postrzegane jako coś zwyczajnego.

„Jednak nie powinniśmy spodziewać się wielkiego postępu. Wynika to z faktu, że kobiety i mężczyźni heteroseksualni nadal borykają się ze stygmatyzacją, jeśli nie przestrzegają tradycyjnych poglądów”, dodaje adwokat. To znaczy, że w większości przypadków mężczyzna będzie potem skazany: dymaniak, lacha i podobne wymówki. A w takich przypadkach kobieta ogólnie występuje jako pewnego rodzaju tyran: narzuciła coś niewyjaśnionego mężowi, przekształciła go dla siebie, taka jadowita wąż.

Znak miłości i szacunku czy chęć zadowolenia teścia.

Insajderzy bliscy Brooklynowi podzielają się, że zdecydował się przyjąć nazwisko żony z pewnego powodu. Dla niego to specjalny sposób wyrażenia wdzięczności wobec Nikolai, dowiedzenia swojej miłości i szacunku. „Brooklyn jest zakochany po uszy w Nicolii – to dowód jego oddania i miłości do niej”, mówią ludzie z otoczenia Brooklyna.

Ale szczerze mówiąc, nie każdy uważa to za prawdziwy powód. „Moja żona ma znane i szanowane nazwisko, nawet bardziej szanowane niż jego własne. Nic dziwnego, że ją przyjął”, „Myślę, że chciał zadowolić teścia bardziej niż żonę. Żeby ten bardziej kochał swoje wnuki, nie pozbawił go udziału”, sugerują użytkownicy, aludując do miliardowej fortuny Nelsona Peltza, ojca Nikolai. „Kiedy twój teść ma majątek 2 miliardy dolarów, nie przyjmiesz tylko jego nazwiska, ale zrobisz wiele innych rzeczy”, dodają inni.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 𝓃𝒾𝒸𝑜𝓁𝒶 (@nicolaannepeltzbeckham)

Plotka głosi, że nawet w rodzinie Beckhama nie wszyscy są zachwyceni decyzją Brooklyna. Weźmy tę samą Victorię, która przywitała nową panią Beckham w rodzinie. Chociaż wielu fanów poparło Brooklyna w jego decyzji. „Myślę, że każda para wybiera to, co dla nich najlepsze. Już sobie na to pozwolicie. Jeśli zdecydujecie, to dobrze zrobione”, „Dlaczego nie? Dlatego mają podwójne nazwisko, i to nie była Brooklyn, który przyjął nazwisko żony.”

Do jakiego obozu się przyłączysz? Napisz, co sądzisz na temat nazwisk w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: