Heidi Klum i jej 19-letnia córka Leni ponownie wystąpiły razem w reklamie bielizny, pomimo krytyki skierowanej przeciw nim.

Heidi Klum i jej 19-letnia córka Leni pojawiły się w kampanii świątecznej dla marki bielizny Intimissimi, pomimo krytyki za ich otwarte zdjęcia razem.

Modele prezentowały świąteczną kolekcję włoskiej marki, składającą się z kompletów bielizny z koronką w czerwonych i czarnych odcieniach oraz jedwabnych piżam z piórami. Heidi i Leni pozowały z jasnym makijażem i na tle „świątecznej” czerwonej ściany, trzymając pudełka z prezentami w rękach.

Subskrybenci ponownie skrytykowali duet modelek, co wyrazili pod publikacją kampanii na Instagramie Leni*. Heidi zdecydowała się ograniczyć komentarze pod zdjęciami z córką na swojej stronie.

„To wciąż dziwne robić sesję zdjęciową z mamą w bieliźnie”, „W bieliźnie z mamą?”, „Jest coś dziecinnego w mojej córce, co sprawia, że trochę przeraża”, piszą użytkownicy.

W zeszłym roku Heidi i Leni po raz pierwszy trafili pod ostrzał krytyki za swoje otwarte zdjęcia razem po tym, jak kampania reklamowa marki wywołała kontrowersje. Wielu uznało za dziwne, a nawet nieodpowiednie, że pozują razem w bieliźnie. Sama Leni powiedziała w wywiadzie, że bardzo podobała jej się sesja zdjęciowa i proces zdjęciowy, i nie specjalnie zwracała uwagi na negatywne komentarze. Później brały udział w kampaniach marki niejednokrotnie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet