„Moje życie wydaje się takie pełne.” Paris Hilton o narodzinach córki.

W wywiadzie dla magazynu People, Paris Hilton omówiła narodziny swojej córki. W zeszłym tygodniu ogłosiła narodziny dziecka.

„Jestem w siódmym niebie z radości, że moje dziecko jest tutaj”, dodała. „Moje życie wydaje się takie pełne: mam małego chłopca, a teraz moją małą dziewczynkę.”

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami po raz pierwszy w styczniu tego roku, gdy ich syn Phoenix urodził się poprzez surogatę. „Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa”, dodaje Hilton.

„Święto Dziękczynienia tego roku było wyjątkowe, bo zaskoczyłam wszystkich informacją o London i po raz pierwszy pokazałam Phoenixowi choinkę.” To była taka radosna, niesamowita chwila, widząc, jak mu się oczy świecą. Czekam z niecierpliwością na nasze pierwsze Święta Bożego Narodzenia jako rodzina.”

Według Paris, fani odkryją „nową stronę jej samej” w kolejnym sezonie „Paris in Love”.

„Czekam, aby pokazać moim fanom kolejny etap mojego życia jako żony i matki.” „Dostaniecie naprawdę głęboki wgląd w moje życie, jak dobrze się bawię jako mama i jak bardzo to cenię”, powiedziała.

Paris Hilton wcześniej była krytykowana online. Została początkowo skrytykowana po opublikowaniu zdjęć z synem: użytkownicy uważali, że głowa chłopca jest zbyt duża i zachęcali ją do skonsultowania się z lekarzem. Hilton była zmuszona odpowiedzieć na komentarze użytkowników i zapewnić ich, że jej syn ma się doskonale. Po narodzinach córki, Paris była krytykowana za „nieprzeżycie wszystkich radości ciąży” sama, zamiast sięgnąć po matkę zastępczą, i oskarżano ją o „kupowanie” dzieci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: