Co się naprawdę dzieje między Bradem Pittem a Jennifer Aniston teraz?

Wielu fanów Brada Pitta jest nadal, powiedzmy, zdenerwowanych na aktora za rzucenie Jennifer Aniston. Ale minęło już 17 lat! Ale po tym, jak małżeństwo Brada z Jolie się załamało, fani zaczęli łączyć go z Jennifer z nowym zapałem. No i co z tego? JLo i Affleck wrócili do siebie przecież. A teraz, wśród licznych plotek, związek między Bradem Pittem a Jennifer Aniston znowu jest w centrum uwagi. Dlatego interweniowali informatorzy.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Celebitchy (@celebitchyofficial)

Ale najpierw trochę historii. Pitt i Aniston pobrali się 29 lipca 2000 roku i od razu stali się jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Wydawało się, że mają przed sobą długą przyszłość, ale bardzo szybko pojawiła się Jolie. Spotkali się podczas kręcenia filmu „Pan i Pani Smith”. I już w 2004 roku Aniston i Pitt ogłosili swoją rozwód.

Rozwód był spokojny i bez skandali, ale Brad poślubił Angelinę dopiero w 2014 roku. Wtedy, prawdopodobnie, Aniston zdała sobie sprawę, że nie ma na kogo czekać, i rok później wyszła za Justina Theroux. Oba te małżeństwa, jak wiemy, szybko się skończyły.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 𝕬𝖓𝖎𝖘𝖙𝖔𝖓&𝕻𝖎𝖙𝖙 (@jenniferaandbradp_)

A niedawno zachodnie tabloidy zaczęły mówić o możliwym ponownym spotkaniu pary. Wielu pisało, że po serii niepowodzeń Brad wrócił do Aniston z przeprosinami i zaczęli tajny romans. Nawet mówiono, że para spędziła razem cały miesiąc w Paryżu. Jednak nie było dowodów.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 𝕬𝖓𝖎𝖘𝖙𝖔𝖓&𝕻𝖎𝖙𝖙 (@jenniferaandbradp_)

I fani, w rzeczywistości, nie potrzebują niczego więcej, aby zacząć marzyć o przyszłym ślubie. Jednak tutaj informatorzy interweniowali i zepsuli zbliżające się święta. Osoba bliska obu aktorom powiedziała, że Brad i Jennifer mają najzupełniej zwyczajny przyjacielski związek. I nie ma szansy, żeby przerodził się w coś więcej.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 𝕬𝖓𝖎𝖘𝖙𝖔𝖓&𝕻𝖎𝖙𝖙 (@jenniferaandbradp_)

I ogólnie rzecz biorąc, nie ma powodu, aby nie wierzyć w te informacje. Przecież sami aktorzy powtarzają te same słowa za każdym razem, gdy pytają ich w różnych wywiadach. To się stało, powiedzmy, około roku temu, kiedy Jennifer potwierdziła, że jest nadal przyjaciółką Brada.

Chyba chodzi o to, że bardzo łatwo jest spekulować na ten temat. Jeśli spojrzymy na nagłówki tylko z tego roku, Pitt i Aniston spędzali ze sobą czas niemalże 24/7. Niestety, prawdopodobnie nie możemy liczyć na to, że ta para się zjednoczy. Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, jak mówią.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 𝕬𝖓𝖎𝖘𝖙𝖔𝖓&𝕻𝖎𝖙𝖙 (@jenniferaandbradp_)

Tak bardzo, jak moglibyśmy tego pragnąć, dzisiejszy związek Brada Pitta i Jennifer Aniston jest taki sam, jakim był przez wszystkie te lata. To mogłaby być piękna i długo oczekiwana ponowna jedność, ale jest mało prawdopodobne, że się to wydarzy. Przynajmniej w najbliższej przyszłości. Mamy nadzieję, że się mylimy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: