Czy to prawda, że Angelina Jolie przeszła operację plastyczną? Aktorka zaskoczyła swoim wyglądem na premierze filmu „The Eternals”.

Amerykańska aktorka Angelina Jolie ponownie zachwyciła swoich fanów wieczną młodością i pięknem. Gwiazda filmowa wraz z dziećmi pojawiła się na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „The Eternals”, w którym zagrała ważną rolę wojowniczki Tena. Wielu było zaskoczonych faktem, że czas płynie, a twarz piękności pozostaje niezmiennie jędrna i świeża. Jaki jest jej sekret? Eksperci zapewniają, że 46-letnia Angelina Jolie bez wątpienia przeszła operację plastyczną, chociaż ona twierdzi coś przeciwnego.

Angelina Jolie przeszła operację plastyczną

Doskonały wygląd piękności nie daje spokoju publiczności. Nieskazitelne rysy twarzy, kobiece kształty, luksusowe włosy – jest piękna bez względu na to, jak na nią patrzysz! Ale to, co najbardziej podziwiane, to zawsze młoda i elastyczna skóra gwiazdy. Od samego początku swojej kariery krążą plotki, że aktorka korzysta z iniekcji upiększających. Ale urocza kobieta zaprzecza temu we wszystkich możliwych sposób.

„Nic sobie nie zrobiłam i nie mam zamiaru”, powiedziała Jolie zdecydowanie już w 2010 roku. Jednak później gwiazda zwróciła się jednak o pomoc do chirurga plastycznego. Ale nie po to, aby zmienić nos czy powiększyć usta, a po to, aby usunąć gruczoły mlekowe. Według aktorki, postawiono u niej diagnozę genetycznej predyspozycji do raka piersi.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Анджелина Джоли фан-клуб (@angelina_jolie_rus)

Oceniając zdjęcie bardzo młodej Angeliny, jej usta i nos są naprawdę jej własne. Nie można tego powiedzieć o jędrnej skórze i wyraźnych rysach twarzy. Z delikatną budową ciała i niskim odsetkiem tkanki tłuszczowej skóra aktorki powinna lekko opadać z wiekiem. Co więcej, w młodości jej twarz była okrągła i pulchna. Niemniej jednak wszystko u niej wygląda doskonale, co skłania do myślenia o wypełniaczach.

Ślady botoksu i wypełniaczy są oczywiste

Niestety jeszcze nie istnieje metoda niechirurgiczna, która mogłaby usunąć wszystkie zmarszczki i inne oznaki starzenia, a także przywrócić skórze zdrowy i świeży wygląd. „Prawdopodobnie poddano ją botoksu, miała lifting twarzy i poddano ją wypełniaczom”, cytuje eksperta The Sun.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 𝓐𝓷𝓰𝓮𝓵𝓲𝓷𝓪 𝓙𝓸𝓵𝓲𝓮 (@eto.jolie)

„Po 25 latach zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia. I nic nie można zrobić. Chyba że botoks może to naprawić. Jeśli go wprowadzisz ostrożnie, będzie całkowicie niewidoczny dla innych”, stwierdził ekspert.

Jednak fanom nie zależy na tym, czy aktorka przeszła operację plastyczną czy nie. W każdym razie wygląda świetnie. Najważniejsze to nie wygląd, a dobre uczynki, ciężka praca i niezwykły talent aktorki.

Co sądzisz, jaki jest sekret wiecznej młodości Angeliny Jolie? Śmiało podziel się swoją opinią w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet