Była księżniczką, stała się zbuntowaną dziewczyną z zielonymi włosami. Tak teraz wygląda córka Jennifer Lopez.

Mówią, że dzieci innych ludzi szybko dorastają. W tym jest coś, bo fani nie mieli nawet czasu się obudzić, gdy córka Jennifer Lopez zamieniła się z uroczej małej dziewczynki w różowych sukienkach w 13-letnią chłopczyce. Emma to córka JLo z jej małżeństwa z Marcem Anthonym. Nigdy nie była uważana za trudne dziecko. Jednak mówi się, że nastolatka jest gotowa rywalizować o tytuł. Dziś opowiemy wam, jak Emma zmieniła się w ostatnich latach i gdzie poszła mała księżniczka.

Córka Jennifer Lopez

Głośno mówiło się o córce Jennifer Lopez, gdy pojawiła się w nietypowym dla siebie wizerunku. Fani pamiętają małą Emmę jako spokojną, opanowaną i zdyscyplinowaną miłośniczkę tęczy i jednorożców. Dziewczyna pięknie śpiewa, o tym nie ma wątpliwości. Jennifer Lopez bardzo poważnie podchodzi do edukacji muzycznej córki. Emma odziedziczyła melodię delikatnego głosu ojca i talent matki do zawsze wyglądania porządnie publicznie.

Już w wieku 11 lat występowała z Jennifer na Super Bowl. Transmisję obejrzało 100 milionów ludzi, ale mała dziewczynka nie straciła głowy i świetnie sobie poradziła. Już wtedy potwierdziła swój status gwiazdy. Wkrótce Emma zyskała wizerunek małego anioła: napisała książkę z modlitwami dla dzieci. Dziewczyna stworzyła małą kolekcję, aby w każdej rodzinie panował pokój i zrozumienie.

Dlaczego skrzydła anioła już nie pasują małej Emmie

Kiedy zaczęła się pandemia, córka Jennifer Lopez trochę zniknęła z widoku. Ale gdy się pojawiła, szczęki fanów opadły. Dziewczyna już nie nosi różowych sukienek i uroczych butów, nie układa włosów w schludne fryzury. Przed nami pojawiła się nastolatka o buntowniczym charakterze w niekształtnych dżinsach i z rozczochraną zieloną fryzurą. Tak, wszyscy zobaczyli, że dziewczyna skróciła włosy, ale ich kolor był niespodzianką.

Wcześniej wśród dzieci celebrytów za najtrudniejsze dziecko uważano Shiloh Jolie-Pitt, która zdecydowanie zamierzała stać się chłopcem. Jednak po ostatnim wystąpieniu Jennifer Lopez i jej córki Emmy, towarzyszącą tej roli przewiduje się byłej królowej jednorożców.

Jednak nie ma potrzeby tak surowego osądzania dziewczyny. To nastolatka, a teraz ma czas, aby szukać siebie, wyrazić siebie. Wygląda na to, że Jennifer Lopez również nie jest przeciwna przemianom córki. W ostatnim wywiadzie piosenkarka powiedziała, że dla niej najważniejsze jest wychowanie silnych jednostek zdolnych do bycia szczęśliwymi niezależnie od swojego statusu. Tak więc od dzieciństwa Emmę J.Lo skupia się na wychowywaniu córki bez „kobiecych” stereotypów.

Myślisz, że dzieci powinny mieć prawo wyrażać siebie podczas adolescencji pod względem wyglądu? A może jesteś nadal osobą bardziej konserwatywną? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet